Skocz do zawartości

bagaż


Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu lecialam z San Francisco do Londynu. Linie - British Airways. Mialam ze soba dwie walizki - jedna wazyla 32kg, druga 37kg. Nie ma zadnego problemu, zeby nadac te 5kg wiecej, ale... jest jeden haczyk - cena $165 lekko wbila mnie w ziemie. Zaplacilam, bo w tych dwoch walizkach byl wszystko co mialam (przeprowadzalam sie z San Fran do Londynu), ale nikomu tego nie polecam...

Oprocz tego mialam walizke podreczna, torbe na laptopa (z laptopem i mnostwem innych [beeep]) oraz torebke. Obsluga z BA przy check-in'ie przyczepila sie rowniez do tego (po tym, jak juz wiedzieli, ze mam problem z ponadlimitowa walizka), ale powiedzialam im, ze oproznie bagaz podreczny i nie bedzie on wazyl wiecej niz, o ile pamietam, przepisowe 8kg. Nie zrobilam tego i pozniej nie mialam juz zadnych problemow.

Niestety nie pamietam, jakie sa limity wymiarow walizki, ale z pewnoscia mozna to znalezc na stronach przewoznikow. Moje to byly chyba najwieksze mozliwe Samsonite (naprawde dosc spore) i nikt sie nie przyczepil.

Jesli chodzi o loty wewnatrz USA, to nigdy nie mialam wiecej inz 23kg plus przewaznie latalam tylko z bagazem podrecznym (mala walizka na kolkach + laptop). Uwaga - dosc mocno pilnuja rozmiarow bagazu podrecznego (i slusznie, bo jak samolot jest pelny, to nie ma gdzie tego upchnac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wagi na lotniskach to powiem wam jedno ile stanowsik do odprawiania tyle wskazan wagi:)))))))))))))))))))))))))))

ostatnio przyszlo mi spedzic noc na lotnisku w bostonie terminal E (teraz znam go jak wlasna kieszen :) ) z nudow i dla bezpieczenstwa postanowilem zwazyc nasze bagaze czy nei rpzkeraczzamy limito ( w nocy ten terminal jest pusty nie uzywany) wiec przelcialem sie chyba po 10 wagach stanowisk do odprawy i kazda waga pokazywala co innego roznice dochodzily do 5 kg!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...