Skocz do zawartości

Najlepsze college w USA dla obcokrajowcow !!!!!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Pytam, bo dopiero zaczynam sie tym interesowac i jeszcze nie mam dużego pojęcia o tym wszystkim.

Tutaj masz info na temat ESU. Oferuja 50% redukcji za tuition jak udowodni sie taka potrzebe.

http://www3.esu.edu/admission/inter_stud_t...tuition_wav.asp

Szkola jest publiczna, wiec koszta sa male w porownaniu z prywatnymi szkolami. Takze wszystkie stanowe uniwersytety byly kiedys szkolami krztalcacymi nauczycieli, wiec jak myslisz o pedagogice, szkola ta oferuje dobry program. Absolwenci bez problemu uzyskuja certyfikacje nauczycielska w innych stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 miesiące później...

i jeszcze jedno pytanko, studiuje w Polish Open University. Moja uczelnia współpracuje z brytyjską, jest u mnie system kredytowy. Po obronie licencjata dostanę też BA. Kończe drugi rok, czy mogłabym dalej uczyć się w USA? Czy może dopiero jak będę miała BA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ile można zarobić pracując te dozwolone 20 godzin tygodniowo?

Nie wystarczajaco zeby oplacic sobie samodzielnie z tego tutions...

i jeszcze jedno pytanko, studiuje w Polish Open University. Moja uczelnia współpracuje z brytyjską, jest u mnie system kredytowy. Po obronie licencjata dostanę też BA. Kończe drugi rok, czy mogłabym dalej uczyć się w USA? Czy może dopiero jak będę miała BA?

Mozesz probowac sie przetransferowac, akurat teraz zaczyna sie pierwsza tura skladania podan. Lecz pamietaj ze pozsotaje duza niewiadoma ile kredytow Ci przetransferuja...z doswiadczenia swojego i znajomych moge powiedziec ze nawet ta sama nazwa przedmiotu/kredytu nie daje pewnosci przetransferowania go.

Wiec nie wiesz od ktorego semestru zaczniesz...

Zachecam do lektury forum...

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...