Skocz do zawartości

Atlantic City


Rekomendowane odpowiedzi

Jaką cenę za pokój je3stescie w stanie zaplacic? Czy 70$ na tydzien to duzo? Mi sie wydaje ze BARDZO DUZO ! Tym bardziej ze dziewczyny zarabiaja mniej- okolo 6$. Wiec opcja zeby pracowac 2 dni w tygodzniu na samo mieszkanie jest dla mnie wręcz śmieszna! Co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie sadze żeby to było bardzo dużo. Ceny w pobliżu atlantic domków (całkiem dużych) lub nawet studio,wahają się od 800-2000$ za tydzień (z tego co patrzylem). Oczywiście biorąc pod uwagę że mieszka tyle osób ile jest miejsc w łóżkach,w praktyce wiadomo jest inaczej. Także okolice i samo atlantic city jest dość drogie jeśli chodzi o mieszkanie (porównując do innych stanów). Więc 70$ za tydzień jest dość normalną ceną.No chyba że chce się mieszkać w 10 osób w 1 bedroom (2 double king size bed),bo takie akcje też widziałem,i jakoś dawali rade :) . Ale może Ci co mieszkali w atlantic podadzą za ile i w jakich warunkach mieszkali ? Dziekx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...