Skocz do zawartości

Sprzet elekrtoniczny w usa, kupno sprzedaz handel


maciekrep

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko, niestety nie ma na tym forum działu ,,zycie w usa'' a szkoda bo duzo osob takich jak ja moglo by sie tam wypisywac mianowicie....

jade juz w czerwcu do st. louis missouri i po ,,worku'' czyli w czasie miesiaca wolnego po robocie chce kupic jakies rzeczy elektroniczne w usa... laptopa, aparat foto cyfrowy,playstation2 pare telefonow komorkowych (moze na handel w polsce) i inne z dzialu elektronika ,poniewaz wiem ze tam sprzet jest o wiele tanszy niz u nas w Polsce...

jak to jest ? co sie oplaca kupowac co jest tansze, czy sprzet jakosciowo podobny? hmnmm czy cos na sprzedaz w polsce (np pare jakis bajeranckich komóreczek ajjjj ;P )

piszcie piszcie piszcie piszcie

pozdrowki!![/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Laptop - tak, aparat - tak, o komorkach zapomnij zajdz do sklepu i zobaczysz - moglbys zrobic wiekszy handel przworzac telefony z Polski, PS2 nie wiem, tansze chyba bedzi XBOX 360 - w porownaniu z cenami z Polski- IPOD - odtwarzacze mp3 tez chyba taniej kupic w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptopy sa tansze,ale trzeba uwazac ,zeby nie kupic jakiegos super taniego smiecia... bo dzieki temu ze sa one tak tanie mozna kupic przyzwoity sprzet w niewysokich cenach. Aparaty cyfrowe i odtwarzacze mp3 na pewno sa tansze. Kamery video jednak juz nie ,choc sa tansze to nie jest to az taka roznica. Komorek na pewno nie oplaca sie kupowac :) ?Jesli chodzi o nowego XBoxa,to jego polecam tylko maniakom,gdyz jest on bardzo drogi,jako ze jest nowoscia. Lepszy model z tego co pamietam kosztowal 399 $. Tymczasem stary XBox i Sonka 2 byly przed premiera nowego XBoxa w cenie okolo 150$ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ogollnie wszystko zalezy od modelu i aktualnej ceny, wez pod uwage ze na lotnisku moga cie poprosic o pokazanie co masz a wtedy clo + vat :))

i ogolnie kapa, z tym sprawdzaniem to jest loteria, ja mialem sprzetu ok 100sztuk laptop, mp3 playery, aparaty i w katowicach nikt nie spytal , kolezanka miala laptopa i stukneli ja na 800zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, niestety nie ma na tym forum działu ,,zycie w usa'' a szkoda bo duzo osob takich jak ja moglo by sie tam wypisywac mianowicie....  

jade juz w czerwcu do st. louis missouri i po ,,worku'' czyli w czasie miesiaca wolnego po robocie chce kupic jakies rzeczy elektroniczne w usa... laptopa, aparat foto cyfrowy,playstation2 pare telefonow komorkowych (moze na handel w polsce) i inne z dzialu elektronika ,poniewaz wiem ze tam sprzet jest o wiele tanszy niz u nas w Polsce...  

jak to jest ? co sie oplaca kupowac co jest tansze, czy sprzet jakosciowo podobny? hmnmm czy cos na sprzedaz w polsce (np pare jakis bajeranckich komóreczek ajjjj ;P )  

piszcie piszcie piszcie piszcie  

pozdrowki!![/code]

Witaj!

uwazaj z Plasystation i innymi konsolami.czesc z nich nie dziala u nas.W czesci sa problemy z obrazem, czesc dziala dobrze.A jescze inne wymagaja przerobienia (utrata gwarancji)

A prawie wszystko rozbija sie o system telewizyjny PAL/SECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok ok... powiem im zena allegro.. i co dalej? przeciez moga sprawdzic po sprzecie numerze seryjnym kiedy zostal wyprodukowany i dojdą do sklepu i do daty sprzedazy... nie wiem czy warto ryzykowac choc sam tez chce jakas kamerke przywiesc ze stanów bo sie oplaca po prostu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak dziala, po pierwsze to zawsze wzywaja "specjaliste" pozal si eboze od wyceny i on szacuje koszt, maja tam jakis nieukow ze znajomosciami wujka w ministerstwie...

ty mozesz udowodnic kupno na allgero poprzez rachunek, przelew bankowy itp.. w sumie jak sie uczepia to ciekoz cos wymyslec ..

mozna by np ystawic lipna aukcje za 1/10 ceny jako np uszkodzony laptop, znajomy niech kupi zplac allegro za wystawienie i prowizje jakies grosze jak sie uczepia, podaj numer aukcji niech sobie sprawdzaja w firmie Allegro.pl , kupiles tanio uszkodzony laptop i sam naprawiles zaplaciles fgotowka w polsce i basta, a skad ten laptop sie wzial w polsce to juz nei twoj problem, ty kupiles uzywany

pozdr

upewnij sie ze nie masz nielegalnego softu na kompie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...