Skocz do zawartości

jedzie ktos do St. Louis w wakacje? bo ja tak :) piszcie!!


maciekrep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

Ja co prawda w tym roku nie jade ale byłam w zeszłym :)

Życze miłęgo pobytu i pozdrów to miasto ode mnie.Mam do niego duży sentyment mimo że ostatecznie w samym St Louis mieszkałam tylko tydzień :wink:

Jak to sie losy work travelowców dziwnie czasem układają :wink:

Przyznam szczerze że do najbardziej urokliwch to miasto nie należy :cry:

Mam nadzieje że będzies zmiał klimatyzacje w mieszkanku :wink:

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja tez jade w tym roku z kumpela na work&travel do st lousie:) w czerwcu i bede pracowala w hotelu -sheraton a mozecie coisk ciekawego powiedziec o tym miescie czy latow znalesc mieszkanie bow lasnie jescze nie wiemy czy mamy zapenwione czy nie i wogole czy latow tam znalesc druga prace a wy z jakiego biura lecicie do st louise? no i z jakiego miasta pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIKI o nic sie nie martw :) ja juz drąze ten temat od paru miesiecy :) wiec trafilas na dobra osobe:P

ja jade w czerwcu z kolezanką z wydziału na 4 miechy potem piaty na jakies podroze.. pracowac bedziemy w hotelu Milenium w centrum St. Louis. poznałem jszcze 4 panienki ktore tez leca do st louis tyle ze w odstepie czasowym mniej wiecej pol miesiaca od nas, jedne wczesniej, drugie w polowie czerwca.

SZUKAM CHETNYCH DO WSPOLNEGO WYNAJECIA APARTAMENTU/MIESZKANIA bo jak wiadomo czym wiecej osob, tym taiej wyjdzie..., z miłą, sympatyczną studentką z wawy i przystojnym studentem ;) hehehe ;) )

jak cos to mozecie pisac pod numer gadu 2256090

pozdrówki! czekam na chętnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) jedziemy w 9 osob, konkretnie nie wiem dokładnie gdzie;p ale niedaleko st louis to jest osrodek wypoczynkowy hotel i aqua park i takie pierdoły kolo jakiegos jeziora, osrodek tan tara czy cos w tym sytlu.. to jets mała miejscosc wiec mysle ze na zakupy czy cos bedziemy jezdzic do St louis ... no i jeszcze tam nie bylismy :) zobaczymy jak bdeize!! a w pazdzierniku tez palnujemyjechac na wycieczke ale gdzie to sie jeszcze zobaczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...