maciekrep Posted March 17, 2006 Report Posted March 17, 2006 SIEMA!! wybieram sie w wakacje w czewrcu do Missouri do St. Louis jedzie ktos tam w czas wakacji???? piszcie piszcie piszcie piszcie piszcie!!!
Gerwazy Posted March 17, 2006 Report Posted March 17, 2006 W St. Louis, to przynajmniej świeże piwo będziesz miał Są tam jedne z większych amerykańskich Browarów Możesz iść na wycieczkę po Browarze i pijesz piwo za darmo w ilościach takich jakie zmieścisz
maciekrep Posted March 18, 2006 Author Report Posted March 18, 2006 naprawde nikt nie jedzie??? no nie wierze...:>
Patrycyjka Posted April 14, 2006 Report Posted April 14, 2006 Ja co prawda w tym roku nie jade ale byłam w zeszłym Życze miłęgo pobytu i pozdrów to miasto ode mnie.Mam do niego duży sentyment mimo że ostatecznie w samym St Louis mieszkałam tylko tydzień :wink: Jak to sie losy work travelowców dziwnie czasem układają :wink: Przyznam szczerze że do najbardziej urokliwch to miasto nie należy :cry: Mam nadzieje że będzies zmiał klimatyzacje w mieszkanku :wink: powodzenia
maciekrep Posted April 15, 2006 Author Report Posted April 15, 2006 ajajajaja podaj swoj numer gadu pogadamy o paru rzeczach w st louis
kredka Posted April 15, 2006 Report Posted April 15, 2006 hej:) ja jade ze znajomymi w tym roku do Missouri niedaleko St louis na work & travel:) a ty jak jedziesz praccowac czy pozwiedzac??
maciekrep Posted April 15, 2006 Author Report Posted April 15, 2006 siema kredka, ja jade na work and travel. dokladnie do centrum st louis... bede pracowac w hotelu millenium... do czerwca.. a na pazdziernik planuje jakies podroze;) a wy? ile osob jedziecie? gdzie konkretnie? co bedziecie robic... byliscie juz tam
Viki Posted April 15, 2006 Report Posted April 15, 2006 hej ja tez jade w tym roku z kumpela na work&travel do st lousie:) w czerwcu i bede pracowala w hotelu -sheraton a mozecie coisk ciekawego powiedziec o tym miescie czy latow znalesc mieszkanie bow lasnie jescze nie wiemy czy mamy zapenwione czy nie i wogole czy latow tam znalesc druga prace a wy z jakiego biura lecicie do st louise? no i z jakiego miasta pozdrowionka
maciekrep Posted April 16, 2006 Author Report Posted April 16, 2006 VIKI o nic sie nie martw ja juz drąze ten temat od paru miesiecy wiec trafilas na dobra osobe:P ja jade w czerwcu z kolezanką z wydziału na 4 miechy potem piaty na jakies podroze.. pracowac bedziemy w hotelu Milenium w centrum St. Louis. poznałem jszcze 4 panienki ktore tez leca do st louis tyle ze w odstepie czasowym mniej wiecej pol miesiaca od nas, jedne wczesniej, drugie w polowie czerwca. SZUKAM CHETNYCH DO WSPOLNEGO WYNAJECIA APARTAMENTU/MIESZKANIA bo jak wiadomo czym wiecej osob, tym taiej wyjdzie..., z miłą, sympatyczną studentką z wawy i przystojnym studentem hehehe ) jak cos to mozecie pisac pod numer gadu 2256090 pozdrówki! czekam na chętnych!
kredka Posted April 16, 2006 Report Posted April 16, 2006 hej:) jedziemy w 9 osob, konkretnie nie wiem dokładnie gdzie;p ale niedaleko st louis to jest osrodek wypoczynkowy hotel i aqua park i takie pierdoły kolo jakiegos jeziora, osrodek tan tara czy cos w tym sytlu.. to jets mała miejscosc wiec mysle ze na zakupy czy cos bedziemy jezdzic do St louis ... no i jeszcze tam nie bylismy zobaczymy jak bdeize!! a w pazdzierniku tez palnujemyjechac na wycieczke ale gdzie to sie jeszcze zobaczy ...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.