Skocz do zawartości

jedzie ktos do St. Louis w wakacje? bo ja tak :) piszcie!!


maciekrep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no i co z tego że tam byłam, wcale się tym nie podniecam tak jak ty chociaż ty tam jedziesz a nie ja. poza tym z takimi textami to cie predziej wywala z tej roboty ( chociaz jak do hauskeepingu cie wzieli to sobie z pościelą ewentualnie z poduszką pogadasz po angielsku...). zreszta i tak mozesz mnie bluzgac ile chcesz, ja na tym twoim poście się juz nie wypowiadam. troche szacunku dla dziewczyn - taka rada na przyszłość, chyba ze sam jestes zniewiescialy...

nara pozerze <melanze -> żenadeeeeee>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahhahahahaa mozesz mi naskoczyc i nie bede na ciebie bluzgał bo nie warto na taka gkupia zadenta panne.... w stanach to musieli cie dobrze obracac skoro masz tak niewyparzony jezyk..<lol2>

pewnie stado czarnuchow cie napadlo <lol2> heheheheh

wiec nie podniecaj sie i skancz i tak cie tutaj nikt na ten post nie zapraszał hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

STman jak cos ci sie nie podoba to nie musisz pisac na forum, sam zasmiecasz topic. tacy oceniacze jak ty nie powinni miec prawa glosu. po co w ogole piszesz tutaj co? nie masz co robic? a moze po prostu jestes zwyklym madrala ktoremu brakuje rozumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...