Skocz do zawartości

Quad, Lomira


Rekomendowane odpowiedzi

A moze mi ktos powiedziec jak mam sobie zalatwoc prace w Quadzie. Chodzi mi konkretnie a kogos kto by chcial jechac do Quada pierwszy raz. Wiadomo ze ci , którzy juz sa tam ktorys raz to moga sobie zalatwic samemu, ale ktos kto chcialby wyjechac pierwszy raz do Quada to gdzie ma sie zglosci do jakiegos biura W&T, czy przez neta ??

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wybieram się do Lomiry tylko studia nie pozwalają mi zostać pełne 4 miesiące, po prostu MUSZĘ wrócić w pierwszych dniach października. Czy to możliwe ??

Jak to zrobić skoro ACP rezerwuje mi powrotny bilet na koniec października ??

Witam

Jasne ze mozliwe , tylko musisz pamietac o jednej waznej rzeczy , mianowicie gdy wrocisz w pierwszych dniach pażdziernika to jak zapewne wiesz nie dotrzymasz warunków umowy w ktorej jest napisane ze zobowiązujesz sie zostac i pracowac do 31 pazdziernika , a to skutkuje tym ze bedziesz na czarnej liscie pracowników ktorzy nie bedą mogli przyjechac w następnym roku do tego pracodawcy ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonisz do linii lotniczych i przebookujesz bilet, cena zalezy od lini moze być darmowe a moze i kosztowac $100, nie wiem czy ci sie opłaca leciec na 3 miesiące, jak nie będzie wiele nadgodzin wyjdziesz prawie na czysto i do tego sie niezle styrasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...