Skocz do zawartości

Rozmowa z konsultantem po angielsku


Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, nie przejmuj się. Pewnie jakieś "hałarju?", "łaj ju łont tu gou tu de unajted stejts?" i takie tam. Nie każą Ci z pamięci recytować Shakespeare'a. Jak ja miałem taką rozmowę (a zawsze wydawało mi się, że jestem średni z angielskiego) to po skończeniu pani mi powiedziała, że jestem ekstra, super gadam, prawie jak nejtiw spiker :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Dzieki za info ale miło by było usłyszec jakies konkrety  ;)  

Chociaż dobrze ze sie z Polakiem rozmawia :)  powiedz mi tylko prosze czy zdarza sie ze z kogoś  rezygnujecie po takiej rozmowie?

dziex

hm.. rezygnujemy-to moze złe słowo- ale nie dajemy rekomendacji. zdarza sie ale są o naprawde "wybitne": przypadki= np. ktoś mówi mi że on chce jechac do usa i uciec z campu, bo chce tam zostac nielegalnie,albo osoba nie mowi w ogole po angielsku lub tez widze ze osoba totalnie nie nadaje sie na camp.

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko zrobiłem następujące czynności

1. Zapisałem się on line w CAMP AMERICA

2. Wpłaciłem 360 zł

3. Odbyłem rozmowe z konsultantem

4. Wpłaciłem 100 euro i jutro ide im podrzucic wszytkie dokumenty i ksera

Jak juz im dam dokumenty to jak reszta wygląda dalej: zadzwoni ktos do mnie, wysle wiadomośc, cos sie pojawi na moim meilu jak sie zarejestrowałem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA RAZIE NIC TAKIEGO MI SIE NIE WYSWIETLA

MAM POKAZANE COS TAKIEGO

Sections

Home - tu sa takie informacje tylpu Welcome Camp ... itd.

Personal Details - tu są moja dane szczegółowe

Payment Details - tu są opłaty czy zapłacone czy nie

Application Forms - moje dane w aplikacji

Media Files - no i wiadomo miejsce na swe foto itd.

Poza tym nic wiecej, ale niedługo sie okaże :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, mam do Was takie pytanko apropo angielskiego:) co sie powinno odpowiadac jak ktos zapyta sie how are you? i jak powinno sie mowic do osob starszych, po prostu You, tak samo jak z ludzmi z moim wieku, czy jakos sir, albo madam? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...