Skocz do zawartości

Co zrobic jak sie nie jest jeszcze studentem?


Mozart

Rekomendowane odpowiedzi

w tym roku pisze mature ( za jakies 1,5 miesiaca) i chcialbym po maturze wyjechac pracowac do stanow ( mam wolne troche ponad 4 miesiace), potem oczywiscie wrocic do Polski i studiowac. Dowiedzialem sie juz ze nie obejmuje mnie program Work&Travel dlatego chcialbym sie Was spytac czy jest jakas inna opcja z ktorej moglbym skorzystac? Prosze o fachowa odpowiedz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szanse wyjechac na camp z Camp America! Jakkolwiek W&T jest dla studentow, tak program camp daje szanse nie studentom... Sa licealisci, ktorzy wyjezdzaja do USA z Camp America - sam takich w ambasadzie spotkalem! masz jeszcze 1 miesiac czasu na zgloszenie sie do programu, bo z koncem kwietnia konczy sie rekrutacja na ten sezon... zatem do boju! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh prawdę mówiąc chciałem w stanach zarobić chociaż na 2 tygodnie udanych wakacji we wrześniu a taki program jak Camp tego nie oferuje :wink: bo ile moze mi po 3 miesiacach zostac z 1000$ kieszonkowego od biura, jezeli odlicze z tego 700$ na bilet i wize? raczej bedzie to wynik ujemny... ja mam na mysli jakas prace na przyklad w kasynie albo jaka kolwiek inna, tyle ze po prostu zebym na niej chociaz troche zarobil ( tak zeby na czysto wyjsc gdzies 2000$ na plusie po 3 miesiacach pracy). Jest taka opcja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh prawdę mówiąc chciałem w stanach zarobić chociaż na 2 tygodnie udanych wakacji we wrześniu a taki program jak Camp tego nie oferuje :wink:  bo ile moze mi po 3 miesiacach zostac z 1000$ kieszonkowego od biura, jezeli odlicze z tego 700$ na bilet i wize? raczej bedzie to wynik ujemny... ja mam na mysli jakas prace na przyklad w kasynie albo jaka kolwiek inna, tyle ze po prostu zebym na niej chociaz troche zarobil ( tak zeby na czysto wyjsc gdzies 2000$ na plusie po 3 miesiacach pracy). Jest taka opcja :?:

jelsi od 1000$ odliczysz 700$ to zostaje chyba 300$ ale na plusie,prawda? :)

jak marzą Ci się " stosy $$ to musisz poczekac do następnego lata.

w tym roku,na wakacje masz jedynie opcje- camp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale 1000$-700$-to co wydasz na przetrwanie= mniej niz zero...i to duzo mniej. a to ze jedzenie na campie jest za free to nie mysl ze sobie buly w macu nigdy nie kupisz i nie wydasz pieniedzy na jakas wycieczke...myslalem ze to sie kazdy domysla o co chodzi z wynikiem ujemnym i ze takich rzeczy nie trzeba pisac...a co do campu to jak dla mnie to jest ostry wyzysk i strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale 1000$-700$-to co wydasz na przetrwanie= mniej niz zero...i to duzo mniej. a to ze jedzenie na campie jest za free to nie mysl ze sobie buly w macu nigdy nie kupisz i nie wydasz pieniedzy na jakas wycieczke...myslalem ze to sie kazdy domysla o co chodzi z wynikiem ujemnym i ze takich rzeczy nie trzeba pisac...a co do campu to jak dla mnie to jest ostry wyzysk i strata czasu.

chyba piszesz o campie i zyciu na campie z niewlasciwą osoba,wiesz.

ja będac na resorcie! nie wydalam wiecej niz 100 dolców za cały pobyt. wydajac kase glownie na pierdoły.podróży w to nie wliczam. bo ja nie jechalam za kasą tylko zeby podróżowac.

startą czasu.. dla mnie jest siedzenie i za przeproszeniem pierdzenie w stołek. a nie praca na campie,gdzie poznaje sie o wiele wiecej ludzi z roznych stron swiata niz harując po 12 godzin z Polakami i pozniej chwaląc sie ze sie poznało Stany.

a co do wyzysku..hehs..

alez prosze Cie bardzo-jedz na work'a i pomieszkaj i popracuj sobie te 9 tygodni- zobaczymy czy wyjdziesz na 0 czy wyjdziesz o wiele na minusie w stosunku do tego ile kasy musisz wlozyc.

nie bede sie tutaj rozpisywala na temat plusow i minusow kazdego z tych wyjazdow, bo nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja wcale nie chce pisac z Toba o zyciu na campie :wink: i tez nie wierze w to ze nie wydalas wiecej niz 100 dolcow chyba ze nie podrozowalas po stanach, ale wtedy dziwne jest ze piszesz o wielkim "podrozowaniu" :) przeczytaj uwaznie pytanie jak sie bedziesz znowu wypowiadala...a tak poza tym to juz odpowiedz uzyskalem, ktora brzmi : nie, wiec temat jest zamkniety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...