Skocz do zawartości

Karty kredytowe prepaid ????


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, czy w usa jest mozliwosc orzymania karty kredytowej z tzw przedplaceniem (prepaid), chodzi o to ze pragne zakupic laptopa przez sklep online gdzie jedyna forma platnosci sa credit cards, natomiast z relacji osob wiem ze normalna credit card nie dostane, dlatego moze z prepaidem sa bardziej osiagalne ??

z gory wielkie dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, czy w usa jest mozliwosc orzymania karty kredytowej z tzw przedplaceniem (prepaid), chodzi o to ze pragne zakupic laptopa przez sklep online gdzie jedyna forma platnosci sa credit cards, natomiast z relacji osob wiem ze normalna credit card nie dostane, dlatego moze z prepaidem sa bardziej osiagalne ??

z gory wielkie dzieki za info

Tak. Ale karty prepaid zazwyczaj sa to karty debetowe i limit maja pewien (500$ dziennie, zalezy od karty, niektore moga miec wiecej) i czasem mozesz nie kupic tego laptopa taka karta, bo limit na to nie pozwala. Mozesz zdobyc karte kredytowa zabezpieczona depozytem. Masz wtedy limit taki jaki depozyt. Placisz tylko za wyrobienie karty. Aplikujesz o taka karte (secured credit card), wplacasz depozyt + prowizje za karte, otrzymujesz karte, aktywujesz, placisz nia w internecie, likwidujesz karte i depozyt przeznaczasz na splate dlugu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny to sklep w ktorym nie mozna placic DEBITem...Ja na HP spokojne zaplacilem debetowa 1,5k$

Ale karty PREPAID maja zazwyczaj niski limit dzienny platnosci i to jest problem. Ty miales debetowa karte pewnie do konta i tam limit zazwyczaj jest duzo wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplac DEBIT al ewypukla na 100% mozna, co do prepaid kart to tak zwane secure credit card, deponujesz jakas kase np 1000$ i do takiej kwoty mozesz uzywac

zalezy od konkretnego banku czy posiadaja w ofercie

pozdr

Karta prepaid to nie karta zabezpieczona depozytem. Wplacasz kwote i mozesz ja wydawac, a zabezpieczona karta kredytowa jest po cos innego (tworzenie historii kredytowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...