Skocz do zawartości

Termin rozmowy z konsulem


JRM

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim

Mam pytanie czy moze ktos z was wie ile sie czeka na wyznaczenie terminu rozmowy z konsulem w sprawie GC od momentu przetransferowania dokumentow z NVC(sponsorowanie rodzinne) do ambasady w Warszawie? Czy ambasada zaraz po otrzymaniu naszych dokumentow z NVC wysyla do nas info. z terminem rozmowy ? Czy moze znowu nasze dokumenty beda "lezakowac" w nieskonczonosc? Jak dlugo to moze potrwac? pls. o kazde info.

dzieki i pozdrawiam

JRM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc basiu

ja petycje mam juz od dawna (listopad). ale dopiero teraz nvc przetransferowala ja do ambasady w warszawie( dokladnie w tamtym tygodniu) . po telefonie do nich powiedzieli ze rozmowa zostanie wyznaczona najprawdopodobniej na maj. ale dziewczyna nie byla na 100% pewna. 2 tygodnie przed rozmowa maja wyslac info.o badaniach itp. troche dlugo sie czeka na ta rozmowe prawda? ja mam kategorie IR1.

ps. poszperalaem troche po necie i sa tam info. ludzi z calego swiata i polakow tez i z podanych przez nich informacji wynika ze nie czekali dlujzej niz 1 msc. jedni 2 tygodnie inni 3 a jeszcze inny 6 . ale i tak mimo wszystko wydaje mi sie ze to dlugo.

PLS. MOZE KTOS MA INNE INFO. PLS. O HELP. ILE JESZCZE BEDZIEMY CZEKAC????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...