Skocz do zawartości

nie skasowana wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dowiedziałem się dopiero teraz, że przy wylocie z USA musiałem skasować wizę. Byłem na wizie J1, nikt mi o tym nie powiedział, no a ja po nie przespanych kilku nocach nigdzie tego przy odprawie nie widziałem. W tym roku chciałbym wyjechać jeszcze raz, w sumie to już czekam na konsula. Wiec mam takie pytanie: czy ktoś może miał taki problem i jak to się zakończyło? Dodam jeszcze, że I-94 wziął przy odprawie celnik i mam odcinek z biletu, że leciałem tego dnia. Jak myślicie czy będę miał jakieś problemy? Jak tak to gdzie u konsula? Czy przy wjeździe do USA?

Za każdą radę z góry dziękuję!!

Pozdrawiam kow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytko bedzie ok, ja jade na w&t i przy skladaniu paszportu mowiono nam ze ci co maja 2 paszporty ( jeden nowy) a np w starym byla wiza do usa nieskasowana to nalezy ten paszport tez przyniesc to oni ja skasuja. no wiesz mi tez w zeszlym roku nie skasowali wizy, nawet nie wiem za bardzo na czym to polega, wzieli mi tylko ta karteczke co tobie. juz jestem po wizycie w ambasadzie i zyczyli mi milego wyjazdu :) Napewno bedzie dobrze. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez nie kasowali wizy, teraz bylem po kolejna i nie bylo zadnych problemow. a tak przy okazji czy ten I-94 nie jest aby wlasnie tym odcinkiem z biletu?:)

bo mi sie wydaje ze wlasnie to jest to, karta pokladowa potwierdzajaca Twoj pobyt na pokladzie samolotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...