Skocz do zawartości

Tennessee - moze jakies opinie ....


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie tez nad oferta z Gatlinburg w Tennessee. Niby to cleaning w hotelu ale teraz ciezko mi cos lepszego znalezc. I tak bede sie staral druga prace znalezc. Z tego co widze, to Polacy raczej tam w duzej liczbie nie jezdza bo na forum nic nie znalazlem.

Mam pytanie odnosnie tej miejscowosci. Czy ktos tam byl albo cos wiecej o tym. Z neta tylko wiem, ze turystyczna mala miejscowosc ale Wasze opinie mile widziane :)

Jesli cos to chcialbym tez sie dowiedziec cos na temat tego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli miejscowosc turystyczna to warto jechac bo na 100% jak bedzie cieplo to beda turystci, a jak sa turysci to i hajsik tez jest;)..

tenesee tak jak Missouri, w lato gorąco. Stan nie nalezy do najbogatszych ale ma pare fajnych, duzych miejsc tak jak Nashwille, Memphis. duzo dobrego rapu pochodzi z tamtych stron ;)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ejjjj, ja jade do Gatlinburg'a... Czy Ty tez moze sie zdecydowales? Pozrdrawiam serdecznie :)

Ja mam oferte z BTC na housekeeping. Z kolega tam sie wybieram. Zdecydowalem sie na to no i BTC niby tam łatwi. Maja mnie poinformaowac o kolejnych procedurach. W poniedzialek sie sprobuje dowiedziec jak wyglada sytuacja.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gatlinburg TN??

Bardzo fajnie miejsce na wolny czas... np. knajpki, jedzenie czy jakies atrakcje turystyczne... zazwyczaj zatrzymywalismy sie tam w drodze powrotnej z zakupow w pigeon forge - wiec wszystko pozytywnie... choc nie wiem jak z praca... ja bylem zaraz "za gora"..w cherokee...

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...