Skocz do zawartości

Tennessee - moze jakies opinie ....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

Ja bylam w Gatlinburgu jakies 5 lat temu ! To piekne miejsce, JEsli chcesz zarobic to jest duzo pracy, ludzie pracuja ( jesli chca ) nawet po 16 godz dziennie. W hotelach , fastfood, restauracjach.

Jesli chcesz jechac na zakupy to sie rozczarujesz. Najblizszy mall jest w Knoxville. Ale ogolnie to super miejsce!!!! Pozdrowcie prosze OBER!!!!!

Spedzilam tam 5 miesiecy!!! - warto tam zawitac!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz za miesiac i troche lecimy... hmmm, jade sama i chyba bede pierwsza. z tego co ostatnio w mailu dostalam to nas tam 10 osob jedzie... z chicago jade grayhoundem, chyba z 19 godzin : / ajajaj... rydzu, masz juz moze maila do pracodawcy? kiedy masz rozmowe w krakowie? pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz za miesiac i troche lecimy... hmmm, jade sama i chyba bede pierwsza. z tego co ostatnio w mailu dostalam to nas tam 10 osob jedzie... z chicago jade grayhoundem, chyba z 19 godzin : / ajajaj... rydzu, masz juz moze maila do pracodawcy? kiedy masz rozmowe w krakowie? pozdrawiam!

Ja tez planuje Greyhoundem z Chicago. Ja mam w czwartek wizyte w Warszawie w ambasadzie. Maila do pracodawcy nie mam. Napisze jutro do BTC w tej sprawie bo mi wczesniej w mailu napisali, ze jak cos to zebym sie mailem kontaktowal ale oni mi jeszcze go nie podali ... :/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odpisal mi ten pracodawca, ta babka znaczy sie. mieszkanie zapewnione, 14$ od pokoju na dwie osoby. no i wlasnie jestem po rozowie z konsulem... wszystko ok, teraz tylko pozdawac egzaminy i wylot :lol: pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...