Skocz do zawartości

Karty Bankomatowe/Kredytowe


bunifacy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!  

Mam karte Visa wyrobiona w naszym Kredyt Banku. Slyszalem ze ona w Stanach bedzie nieakceptowana, z tego powodu ze tam sa tloczone litery, a u nas drukowane. Wiec w jaki sposob mam sobie zarezerwowac bilet przez internet ??  

Pozdrawiam.

Karta moze byc i plaska, nie musi byc embosowana, aby dokonac zakupow przez internet czy telefon, ale MUSI umozliwiac operacje MO/TO. Visa Elektron z Kredyt Banku na to nie pozwala.

Jedyne karty Visa Elektron płaskie pozwalające na transakcje internetowe/telefoniczne z Polski to:

- Visa Electron Inteligo (wszystkie wersje kart)

- Visa Electron BPH Interia

- Visa Electron Deutsche Bank

- Visa AlleKarta (płaska Visa Classic).

Płaskimi kartami nie można kupować w imprintera i wszystkie transakcje musza byc potwierdzane elektronicznie, czyli wpisanie nr karty w druczku od imprintera i podpis posiadacza karty nie wystarczy do sciagniecia gotowki z karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubakj czyli co mi doradzasz ? Zalozyc konto w deutche bank ? albo w tych innych ktore podales ? Czy nietloczona bede mogl placic w  sklepie ?>

Bedziesz mogl. W wiekszosci maja juz elektroniczne POSy, bo klasyczne imprintery (tzw. zelazka) juz boja sie uzywac, bo wtedy trzeba dzwonic po autoryzacje, a jak nie dzownia to ryzykuja, ze karta jest kredziona lub juz nie wazna i nie dostnaie sklep kasy.

Polecalbym uzyskac karte kredytowa lub debetowa karte Visa w Pekao SA/ MultiBank lub BZ WBK. Dla samego placenia w internecie i transakcji w USA, to polecam inteligo ve. A rownie dobrze mozesz zalozyc konto w USA i dotaniesz karte wypukla debetowa MC lub Visa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...