Skocz do zawartości

Dwie wizy w paszporcie - pomóżcie !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, odebrałam własnie paszport w którym mam jedną wizę wklejoną na której jest błąd w moim imieniu (jest ona osteplowana, jako nieważna) i drugą poprawną . I co teraz - jeśli konsul w stanach przyczepi się, że coś jest pokreślone w moim paszporcie i nie wpóści mnie do stanów ????? Co mu powiem , że sie jakaś jełopa pomyliła ?

Co radzicie, moze jakieś zaświadczenie niech mi firma wystawi czy coś w tym stylu, może wyciąć tą stronę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne jest to ze masz nowa, poprawna,wazna wize, nic wiecej urzednika imigracyjnego nie powinno interesowac. Kazdy sie moze pomylic wiec nie ma co sie bac.

A co do samych urzednikow imigracyjnych, to w tamtym roku babka w SF pobila mi jeszcze raz wize z 2004....a gdy jej zwrocilem uwage ze to nie ta wiza to podpisala pod stemplem "see page.."...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mart sie jak ja lecialam pierwszy raz tez mialam wbite 2 wizy ( z czego jedną przekreslona) , bo zrobili w niej literówke w 2gim imieniu zamast MARTA było MARIA, i musieli mi wbic nową, nikt do niczego się nie przyczepił, zresztą nie ma do czgo. To jest normalne ze na starych lub niewaznych wizach nabijaja pieczatke "canseled without..." wiec nikt sie nie przyczepi,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee mojego kumpla w pracy źle w system wprowadzili i dostawał na inne nazwisko paycheck ,łąd był związany z jakąś literówką zawsze jak realizował paycheck pokazywał ID z innym nazwiskiem niż na paychecku i nie było problemu, amerykanie to biurokraci ale często bardzo leniwi od rutyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...