Skocz do zawartości

HDD


Ozyrys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie czy moga mnie zahaczyć na granicy Us lub Anglii i sprawdzić zawartość dysku twardego?

Jest to dlamnie ważne ponieważ nie chciałbym rozstawać się z moimi danymi, a nie będe miał możliwości zakupu komputera więc będe zmuszony chodzić do kawiarenek....

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy przyjechał z HDD do stanów i raczej nic nie mówił o problemach z dyskiem na lotnisku bo niby co miałbyś nim zrobić? zterroryzować samolot? co do podpinania HDD w cafeikach wątpie by ci na coś takiego pozwolili już szybciej płyte z danymi będzie mógł wrzocić do takiego kompa niż hdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mieliby mi nie pozwolić dopiąć dysk w kawiarence, w polsce w każdej bez problemów, to w Us czy UK.....

Co miałbym nim zrobić nic, ale co na nim moge mieć...

Wątpie czy szyfrowanie coś da przecież mogą się zapytać o pass. I co powiem im że nie dam bo nie dam? A pozatym jak będą chcieli to sprawdzą, nie jestem wstanie zabezpieczyć odpowiednio danych.NA Ipodzie to coś innego bo to raczej jest coś na styl mp playera a kto będzie takie coś sprawdzać.

Ok ale ogólnie jaka jest szansa że się doczepiom?

/ Bardziej kontrolują na ang. granicy czy US ?

Dzięki za odp., pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli myslisz o otwieraniu obudowy i podlaczaniu dysku do plyty glownej, to sie nie dziw ze nie pozwola. Ale napewno o tym nie myslisz, wiec tez uwazam, ze rzez usb podlaczyc powinni pozwolic. A jesli nie jestes w stanie zabespieczyc dane... no co, to juz twoja nieudolnosc, bo 1 sposob podalem wyzej, ale skoro za trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfff. no comments, tak faktycznie powiedziałem że za trudne.

Powiedziałem że to itak nic nie da. Przecież mogą mnie zapytaj co próbuje ukryć przed nimi i mam kape. To już lepiej zastosować metode a może się uda.

Ok co do płyt / mogą posprawdzać co się na nich znajduje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj nie ma po co by ci je sprawdzali bo niby poco? tajne dane chcesz wiziąść ze sobą na teren usa jak można wszysko przez net wysłać? nie popadajmy w paranoje nie slyszałem żeby kogokolwiek pytali w sprawie płyt cd, najwyżej z jedzieniem są problemy ale nie z "niejadalnymi" dobrami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...