Skocz do zawartości

lot do NY przez frankfurt!


aga0212

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli nie masz w miare dobrej orientacji w terenie, to faktycznie mozna sie tam zgubic (raz mi sie zdarzylo :) ), wiec najlepiej dowiedziec sie jeszcze w samolocie z PL kto tez ma ten sam lot z Frankfurtu do NY i isc za tymi ludzmi owczym pedem (sprawdzone :( ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak Hania pisze to lotnisko może i jest dobrze oznaczone ale tak na drugi lot za pierwszym razem wszystko jest zbyt nowe, duże, za dużo ludzi i naprawde można mieć małe problemy, ale godzina powinna wystarczyć spokojnie, więc pytaj jeszcze w Polsce, rozglądaj się, może znajdziesz kogoś kto będzie leciał w tym samym kierunku(na 100% powinien być ktoś taki) system sprawdzony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialem przez Frankfurt w 2004r nie znałem niemieckiego ani angielskiego i zero problemu wszystko pieknie oznaczone nawet przejazd kolejka nie sprawil mi zadnego problemu wniosek jak nie bedziesz pijany:) i mocno zestresowany to sobie w 100% poradzisz .

W tym roku planuje leciec do stanow prze Monachium lub Londyn moze ktos ma doswiadczenia z tych lotnisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialem przez Frankfurt w 2004r nie znałem niemieckiego ani angielskiego i zero problemu wszystko pieknie oznaczone nawet przejazd kolejka nie sprawil mi zadnego problemu wniosek jak nie bedziesz pijany:) i mocno zestresowany to sobie w 100% poradzisz .

W tym roku planuje leciec do stanow prze Monachium lub Londyn moze ktos ma doswiadczenia z tych lotnisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialem przez Frankfurt  w 2004r nie znałem niemieckiego ani angielskiego i zero problemu wszystko pieknie oznaczone nawet przejazd kolejka nie sprawil mi zadnego problemu wniosek jak nie bedziesz pijany:) i mocno zestresowany to sobie w 100% poradzisz .

W tym roku planuje  leciec do stanow prze Monachium lub Londyn moze ktos ma doswiadczenia z tych lotnisk

Ja z Monachium. Lotnisko ładne, trochę mniejsze niż Okęcie, bardzo dobrze oznaczone i nie zgubiłem się wcale :) Nie ma "kolejki" między terminalami, wszystko odbywa się podstawianymi autbusami lub poprzez rękawy (tylko większe samoloty). Poradzisz sobie spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...