Skocz do zawartości

lot do NY przez frankfurt!


aga0212

Rekomendowane odpowiedzi

rok temu nie miałam jakiś większych problemów na zmianę samolotu, Zaskoczyła mnie jednak dość niemiła kontrola Moze że trafiłam na grubą, niewyrażnie i szybko mówiącą celniczkę która wypytywałą czy coś zostało zakupione na bezcłówce itd. ale jakoś poszło i tez miałam ok 1-1,5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monroe- mniejsze niż Okęcie...?? lol chyba coś CI się ..pomyliło .

Okęcię jest chyba najmniejszym z mozliwych lotnisk międzynarodowych.

Hmm... Na lotnisku w Monachium byłem dwa razy. Cóż, takie wrażenie wywarło na mnie to lotnisko, ale mogę się mylić - nie mam danych nt kubatury Okęcia i tego w Monachium :) Zwłaszcza, że całych ich nie zwiedziłem i możesz miec rację.

A Ty byłaś w Monachium?

Okęcie nie jest najmniejszym lotniskiem międzynarodowym, chyba coś Ci sie pomyliło, LOL. Lotniskami Międzynarodowym sa też np. Pyrzowice czy Balice :(:( Monachium nie jest głównym lotniskiem Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "owczym pędem" tolepiej uważać: znajomi kupili auto, jechali do rodziny 1szy raz i gdzieś w środkowej Polsce się zgubili (w jakims mieście) ale widzą PKS ze swojską rejestracją! -> Stasiu jedź za nim - NAPEWNO wyjedziemy z miasta!! i dojechali .... do garaży miejskich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...