Skocz do zawartości

WWóz laptopa do USA


muchel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
kurde, po prostu powieksz partycje "c" - z windowsem, wrzuc folder z muzyka w jakis folder w "system 32" i zaznacz go jako "ukryty"

Nikt nie bedzie w plikach systemowych przeciez grzebal.

START -> WYSZUKAJ -> .mp3

chyba najszybciej i najłatwiej jak da rade wyszukać mp3 więc twój sposób odpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

START -> WYSZUKAJ -> .mp3  

chyba najszybciej i najłatwiej jak da rade wyszukać mp3 więc twój sposób odpada :)

Jezeli beda ukryte a czekboks pokaz ukryte bedzie odznaczony to nie pokaze, mozna to ezentualnie zrarowac, albo zainstalowac sobie jakiego linucha i tam to umiescic. Skonfigurowac gruba/lilo zeby domyslnie startowal windowz a sam loader po nacisnieciu kombinacji klawiszy :)

Mozna tez odwrotnie /mp3 na win a startuje linux/

Mozna tez dla lepszego kamuflazu loadera umiescic na pendrivie i 1 bootowanie z usb. Jak bedzie pen to uruchamiamy co tam chcemy a jak pena nie ma to sie windowz /czysciutki/ zaladuje.

Jest masa sposobow na to

Osobiscie mp3 przewiozlbym na laktoku niz ipodzie, beda "bezpieczniejsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde dzieki. WIndowsa mam legala to o to sie nie martwie ale chciałem rodzince troche polskich plyt dostarczyc. bo zackniło im sie. mam nadzieje ze to czasu odlotu jeszcze cos wykombinuje. a czy jakies takie prościackie programy typu winzip rar czy pokrewne to moga sie przyczepic w razie czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaj se nie róbcie może najlepiej nagrać na dysk i go połknąć? oni na tym lotnisku mają o wiele ważniejsze zmartwienia niż twoje nielegalne mp3ojki:) spoko będzie dobrze tylko nie wpadac w panike jak przyjdzie odprawa celna bo tylko na siebie niepotrzebnie zwrocisz uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy w bagazu podroznym przewiozl do USA kilka klaserow z plytami mp3 i filmami, oprocz tego w podrecznym przewiozl laptopa, na ktorym tez na pewno cos mial.

Ja na lapcu - juz w drodze powrotnej z USA - mialem sporo mp3, filmow, nawet "Misia" sobie puscilem na sluchawkach, gdy wszyscy spali - a ja jakos nie moglem zasnac i nie bylo co robic - w ten sposob dowiedzialem sie, ze siedzacy obok mnie osobnik rowniez nie spi i ze jest Polakiem :)

Nikt nigdzie niczego nie sprawdzal, ja sie tym w kazdym razie nie stresowalem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...