Jump to content

WWóz laptopa do USA

muchel

Recommended Posts

WItam wszystkich serdecznie!!!

27.05 lece do NY i chciałbym ze sobą zabrać laptopa w którym co prawda mam zainstalowany polski windows (legal) ale czy nie doczepią sie do mptrójek. Czy w ogóle moga mnie cofnać za posiadanie nieudokumentowanej kompresowanej muzyki. Troche tego jest. 40 Gb.

• Replies 21
  • Created
  • Last Reply
WItam wszystkich serdecznie!!!

27.05 lece do NY i chciałbym ze sobą zabrać laptopa w którym co prawda mam zainstalowany polski windows (legal) ale czy nie doczepią sie do mptrójek. Czy w ogóle moga mnie cofnać za posiadanie nieudokumentowanej kompresowanej muzyki. Troche tego jest. 40 Gb.

raczej nie sprawdzaja zawartosci laptopow, ale jak by ybla wyrywkowa kontrola, to moglbys beknac. lepiej nagraj na dvd-r mp3, skasuj z laptopa je, a plytki poslij poczta.

Takich rzeczy nie sprawdzaja na lotnisku, jednynie pod wzgledem bezpieczenstwa jak bys mial w laptopie bombe to tak :) ale nikt nie ma czasu na sprawdzanie legalnosci oprogramowania czy plikow na lotnisku :(

Teoretycznie nielegalne i moga sprawdzic - w praktyce nie ma na to szans. Rownie dobrze mozesz wwiezc w walizce zdechlego szympansa, jesli walizka nie bedzie sie ruszac, nie bedzie tykac, licznik Geigera nie bedzie przy niej wariowac - nikt sie nia nie zainteresuje :)

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...