Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chce zrobic prawko stanowe, jestem nielegalnie , mam ssn, miedzynarodowe i polskie prawko. w nj odpada, w nc potrezbuje ubezpieczenie na siebie, nie wiem jak w innych stanach. napiszcie swoje doswiadczenia.

W NC nie potrzebujesz ubezpieczenia dla siebie. Wogole nie potrzebujesz samochodu posiadac. Wystarczy wypozyczyc samochod z szkoly jazdy. Bedziesz miec w rekordzie DMV w NC, ez nie zdawales na swoim autku i tyle, a prawko wazne jak bys zdawal na wlasnym. Dopiero jak bedziesz miec swoje autko, to placisz 10$ i pokazujesz doksy samochodu i znika z rekordu. Ot tyle tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wojtek ma racje - potrzebny jest dokument legalności a więc GC mimo że posiadasz SSN - mówię na podstawie MD i GA

w GA zakajdankują

a to nie należy do miłych sytuacji

A według takiego jednego na forum, nie ma różnicy w byciu nielegalnie i legalnie w USA... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jest taki stan gdzie nie przywiązują wagi do dokumentów legalności ale osobiście nie slyszalam  

znam kilka osob zainteresowanych uzyskaniem prawka lecz ich sytacjia jest nijaka  (oczekiwanie na amnestej)

Wytłumacz to rypsonowi:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...t=4836&start=80

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...