Skocz do zawartości

Jak głupio nie stracić??


Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie jak macie jakies wskazowki dla osob ktore wyjezdzaja na W&T

Ja zaczne: Jak bedziecie na lotnisku JFK, nie dajcie sie namowic takim dwom Arabom na taksowke!!! Ja w tamtym roku zaplacilem 120$ z JFK na Manchatan. Taxi wcale tyle nie kosztuje.

A caly motyw polega na tym ze po wyjsciu z lotniska ci kolesie od razu do ciebie podbijaja i oferuja taxi. Ja akurat potrzebowalem to wzialem. Powiedzieli jeszcze tylko ze cennik maja w samochodzie. No i sie okazalo, jak bylismy juz w drodze, ze wycieczka stoi po 120$. Ciezki motyw z wysiadaniem w srodku miasta i jeszcze walizki, no jednym slowem porazka!!

Radze korzystac tylko z taksowek oznakowanych, nalezacych do korporacji. Na pewno bedzie taniej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W btostonie mielismy tez przekret z TAXI poszlismy do postoju korporacji TAXI wyszedl murzyn z pierwszej taxi pokazalismy mu adres on powiedzial ze wie gdzie to jest ale na autostradzie walnal haslo TO GDZIE MAM JECHAC BO NIE WIEM GDZIE TA ULICA no i tym sposobem znalezlismy sie w centrum BOSTONU z walizakimi i 16 dolarami mniej w portfelu +12 dolcow zeby wrocic na lotnisko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha

oczywiscie ze tak sie nie robi.... bierz na przyklad turków, tunezyjczyków, egipcjan i bułgarów :) (tak byłem to wiem jak jest)...

oni uwielbiaja sie targowac. to jest w ich kulturze i nawet nie ładnie odmawiac,ale coz....

wszystko beda chcieli ci wepchnąc a i tak po targowaniu sie jak tobie sie wydaje ze masz super cene i oferte i tak oni na tym nic nie traca a nawet zyskują....

mam uraz to arabusów brudasów i nie chce miec z nimi nic wspolnego...

a i jeszcze jak traktują nasze kobiety!!! to s[beeep]ys$%#@wo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam uraz to arabusów brudasów i nie chce miec z nimi nic wspolnego...

a i jeszcze jak traktują nasze kobiety!!! to s[beeep]ys$%#@wo

Piekny z Ciebie [beeep],student,wykształcony człowiek,przyszłosc narodu polskiego i takimi wartosciami sie kierujesz rasisto?Wstyd mi własnie, że tacy prosci ludzie jak Ty reklamuja nasz kraj za granica.Żałosny jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze ze jestem bialy.....Czy to rasizm???

nie to nie rasizm pod warunkiem ze traktujesz z szacunkiem wszystkich dookola ciebie, bez wzgledu na pochodzenie i kolor skory. no wiesz, ja tez sie ciesze, ze jestem brunetka ale nie oznacza to, ze nie lubie np: blondynek. jak sie cieszysz, ze jestes bialy to ok, no chyba ze nie podchodzisz do osoby z innym kolorem skory i opowiadasz jak dumny jestes ze swojego koloru skory, bo to juz moze o czyms swiadczyc.

tak czy inaczej wydaje mi sie, ze kolor skory jest ostatnia rzecza na ktora sie powinno zwracac uwage. w ogole nie rozumiem dlaczego zawsze jest jakies zamieszanie z tego powodu, dlaczego ludzie zawsze sie tego czepiaja. i dlaczego jest tak ze jak bialy pojedzie do afryki to wszyscy go tak przyjmuja z otwartmi ramionami i na rowni z soba, a jak czarny przyjedzie do europy to natrafia na rasizm. i kto tu jest tym zlym? (pytanie retoryczne)

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...