Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co mnie jeszcze wkurza? To że miało być to dodatkowe orientation a nie było. Swoją drogą to miałem je mieć w poniedziałem 20.05. Mail doszedł do mnie w ten dzień rano albo w niedzielę w nocy tak że nie maogłem się dowiedzieć ze odwołali i waliłem 100km do wrocka tylko po to żeby się dowiedzieć ze nic nie ma. Potem była mowa, że od środy będzie to orientation nagrane w necie. Wchodze w środę , patrzę nie ma, wchodze w czwartek, patrzę nie ma. wchodze w piątek też po południu -też nie ma. Dopiero wieczorem pierwszy odcinek się pojawił. W sobotę miał być drugi i co? Jest sobota wieczór i nie ma!!!! Co to za kurew.....ko niesłowny gośc ten michał!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To ,ze przeczyta to wiele osób ,wygląda na pobozne zyczenie,iz to spowoduje,ze firma straci klientow.

Na pewno samo pisanie na forum nie powstrzyma firmy od pobierania olbrzymich prowizji.Ten temat z tego co obserwuje powraca rok rocznie.Wylewanie zalow na konkurencyjnym forum przed rokiem nie powstrzymalo was od skorzystania z oferty tej firmy...

Ja osobiscie doradzam firmy,ktore nie wymuszaja zakupu biletu.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawą wiadomość. W biurze powiedzieli mi, że od dzisiaj można zrezygnować z zakupu biletu przez biuro. Można się uwolnić od Michałka. Przyjemność ta kosztuje jedyne 700 zł :!: :!: :!: Trochę ich pogięło, ale lepsze to niż nic. Nie zmienia to jednak mojego postanowienia i jutro idę do rzecznika, przy okazji dowiem się co on powie na taki zabieg ze strony YTP :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widac, ze Wasza cierpliwosc siegnela zenitu :)) jak dobrze ze ominelam ich wielkim lukiem :D zycze powodzenia wszystkim walczacym - ale to jest jak walka z wiatrakami - niestety. W przyszlym roku znow tysiace studentow zapisze sie na wyjazd z YTP i znow to forum bedize wrzalo i tak co roku :P biedni studenci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...