Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

no to widac, ze Wasza cierpliwosc siegnela zenitu :)) jak dobrze ze ominelam ich wielkim lukiem :D zycze powodzenia wszystkim walczacym - ale to jest jak walka z wiatrakami - niestety. W przyszlym roku znow tysiace studentow zapisze sie na wyjazd z YTP i znow to forum bedize wrzalo i tak co roku :lol: biedni studenci

Nie do końca. Ja wierzę, że to przyniesie efekty... Jeszcze parę takich incydentów a YTP oraz inne biura przestaną stosowac takie praktyki, albo będą naliczały marże o wiele mniejsze...

Trzymam kciuki!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
no to widac, ze Wasza cierpliwosc siegnela zenitu :)) jak dobrze ze ominelam ich wielkim lukiem :D zycze powodzenia wszystkim walczacym - ale to jest jak walka z wiatrakami - niestety. W przyszlym roku znow tysiace studentow zapisze sie na wyjazd z YTP i znow to forum bedize wrzalo i tak co roku :lol: biedni studenci

Nie do końca. Ja wierzę, że to przyniesie efekty... Jeszcze parę takich incydentów a YTP oraz inne biura przestaną stosowac takie praktyki, albo będą naliczały marże o wiele mniejsze...

Trzymam kciuki!! :P

z teco co pamietam w zeszlym roku tez rozpisywaly sie gazety o dzialalnosci YTP i innych biur, ktore stosuja podobne praktyki i jak sie to skonczylo? - mielismy dwie sprawy w sadzie i obie wygrane - tak skwitowal to pan Michalek. Ja nie wierze, ze to przyniesie jakikolwiek skutek. A pan Michalek znow bedzie zacieral rece z radosci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze ten temat dobrze bedzie podwiesic. Teraz wiecej ludzi zobaczy, ze nie sa samotni jako oszukani, a wiadomo ze wieksza grupa mozna wiecej zdzialac. W przyszlosci wiecej ludzi zobaczy, jakie sa opinie o YTP. Bo nie mozna pozwolic, by nadal tak oszukiwali !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widac, ze Wasza cierpliwosc siegnela zenitu :)) jak dobrze ze ominelam ich wielkim lukiem :D zycze powodzenia wszystkim walczacym - ale to jest jak walka z wiatrakami - niestety. W przyszlym roku znow tysiace studentow zapisze sie na wyjazd z YTP i znow to forum bedize wrzalo i tak co roku :lol: biedni studenci

Nie do końca. Ja wierzę, że to przyniesie efekty... Jeszcze parę takich incydentów a YTP oraz inne biura przestaną stosowac takie praktyki, albo będą naliczały marże o wiele mniejsze...

Trzymam kciuki!! :P

z teco co pamietam w zeszlym roku tez rozpisywaly sie gazety o dzialalnosci YTP i innych biur, ktore stosuja podobne praktyki i jak sie to skonczylo? - mielismy dwie sprawy w sadzie i obie wygrane - tak skwitowal to pan Michalek. Ja nie wierze, ze to przyniesie jakikolwiek skutek. A pan Michalek znow bedzie zacieral rece z radosci :lol:

Uwierz mi, że media mają naprawdę ogromną siłę oddziaływania i przekonywania... Dlatego ja sam jestem innego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..

i ja juz dzisiaj jeden artykul w gazecie o "naszym" YTP przeczytalam i wiecie co mi przyszlo do glowy?? co bedzie jesli ucierpia na tym calym rozglosie osoby ktore w sumie nie maja do nich wiekszych zastrzezen? ktore same kupowaly sobie bilet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "metro", ale tu tez jest ten artykul

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=6626

a w jaki sposob moga ucierpiec?? kurcze no nie wiem jak mam to wytlumaczyc ale jestem osoba ktora leci niedlugo z ytp do stanow i sie troszke boje ze jak na dobre zacznie sie walka "ytp kontra oszukani" to moje (zeby nie powiedziec brzydko) 'interesy' moga zostac zaniedbane (chodzi mi o zaniedbania ze strony ytp)

ale z drugiej tez strony pomyslalam wlasnie ze moze byc sytuacja calkowicie odwrotna - pan wlasciciel chcac sie przypodobac calej reszcie moze stac sie nadwyraz mily dla tych ktorzy (jeszcze) mu nic nie zarzucili..

hmm..

namieszalam?:)?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem obawy, ale moim zdaniem bedzie to wlasnie ta druga opcja :) Wokol YTP robi sie goraco. Nie tylko szargaja sobie opinie-posypia sie sprawy do sadu,a to juz gorzej. Maja pieniadze na to, zeby dbac o klientow, wiec jesli maja oprocz tego chociaz odrobine zdrowego rozsadku, to nie powinnismy przez to ucierpiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do biura YTP "dołączyło" kolejne

ISE z Poznania które chce za bilet z Warszawy do NY 3850zł :!:

i tłumaczy się jakims ubezpieczeniem biletu itp.

BZDURY :!:

zwykłe oszustwo i naciąganie :!:

2 tyg do wylotu a biletu nie ma :)

wizy tez nie ma

:D jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...