Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w biurze we wrocku była moja dziewczyna dowiedzieć się co z biletami i naszymi paszportami. Pani się dziwnie zapytała: "A jeszcze nie macie? Przecież wszyscy już dostali?"  Rozmowe w konsulacie mieliśmy 12.04 a naszych paszportów nie ma. Wygląda ze gdzieś zagineły. Dzisiaj mają zadzwonić jeszcze i wyjaśnić sprawę.

No to czadową mają tam organizację, ja też jadę przez biuro z Wrocka i dowiaduję się na forum (!), że oni myślą, że my juz bilety mamy. [beeep]ioza :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dzisiaj w biurze we wrocku była moja dziewczyna dowiedzieć się co z biletami i naszymi paszportami. Pani się dziwnie zapytała: "A jeszcze nie macie? Przecież wszyscy już dostali?"  Rozmowe w konsulacie mieliśmy 12.04 a naszych paszportów nie ma. Wygląda ze gdzieś zagineły. Dzisiaj mają zadzwonić jeszcze i wyjaśnić sprawę.

No to czadową mają tam organizację, ja też jadę przez biuro z Wrocka i dowiaduję się na forum (!), że oni myślą, że my juz bilety mamy. [beeep]ioza :x

Nie tyle bilety co rezerwację! Dziasiaj mieli dzwonić do nas zadzwonić i dać znać co z tymi paszportami. Jest prawie 18 i nic. Przejdę się do nich w czwartek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałem informacje o cenie biletu i jestem załamany. Za bilet do NY Newark na 20 czerwca, chcą 3200 zł czyli ok 1000 zł przycinki... Jutro lece do biura i spróbuje jakoś zrezygnować z tego biletu i sam go kupie. Może się jakoś uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się da, to odkręcaj szybko ten bilet!!! A potem wejdź na www.ewiza.com/forum2 i zgłoś się do Pshemass'a w dziale "Podróż" --> "Bilety, promocje, zniżki..." - chłopak na pewno znajdzie Ci bilet około 1000zł tańszy. Wiem, bo sama u niego kupowałam. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałem informacje o cenie biletu i jestem załamany. Za bilet do NY Newark na 20 czerwca, chcą 3200 zł czyli ok 1000 zł przycinki... Jutro lece do biura i spróbuje jakoś zrezygnować z tego biletu i sam go kupie. Może się jakoś uda.

No to pięknie! Ja dostałem dziś maila z informacją, że na arzie jeszcze nic nie wiadomo. TYlko mnie zastanawia, dlaczego oni nie moga po prostu napisac ceny biletu, skoro podają już kiedy mam wylot, o której godzienie, skąd, linie lotnicze, rozpiskę z godzinami przy - i odlotów - czyli co? Powinni przeciez już wiedziec, jaką cenę ma taki lot.

Wczoraj m,ój kumpel, studiujący w Stanach, dzwoniąc do mnie, zakomunikował mi, że znalazł świetny, tani lot dla mnie do Waszyngtonu za 500$!

Ale cóż - już pierwszą ratę w biurze za bilet zapłaciłem. Gdybym chociaż wiedział, że oni już nie mają dla mnie upatrzonego biletu, to mógłbym chociaż zadzownic do nich, podpowiedziec taki tani bilet, a teraz to już czekam tylko na cennik biletu, który juz niby jest - bez sensu.

No ale co? Czy zapropnowana przez nich cena i taki włąsnie lot są ostateczne? Czytałem na którymś z tematów, że jakaś dziewczyna po usłyszeniu kosmicznej kwoty za bilet, nie zgodziła się i kazała szukac sobie tańszego połączenia. I jej znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się da, to odkręcaj szybko ten bilet!!! A potem wejdź na www.ewiza.com/forum2 i zgłoś się do Pshemass'a w dziale "Podróż" --> "Bilety, promocje, zniżki..." - chłopak na pewno znajdzie Ci bilet około 1000zł tańszy. Wiem, bo sama u niego kupowałam. Powodzenia!

Monia, a możesz zdradzic, ile Ty zapłaciłaś za ten przez Pshemass'a załatwiony bilet do Waszyngtonu? Bo ja mam również tam przylot.

Aj, gdybym wiedział, że to biuro "znane" jest z przebitki na biletach, to juz wolałbym zapłącic te 300 zł więcej za program (bo tyle wynosi dla osób, które same sobie kupują bilet) i miałbym chociaż spokój.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...