Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj dostałem wiadomość ze lecę lufthansą. Nie wiem jeszcze tylko ile mam zapałcić. Sprawdziłem sobie ten mój lot do Newarku na 06.06 na stronie lufthansy i wyszła mi cena 2107zł. Zobaczymy ile mi zaśpiewają? Mam propozycję aby każdy tu wpisywał za ile ma bilet z ytp, gdzie leci i daty wylotu i powrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Post oldbaya to po prostu przykład zlekceważenia praw obcokrajowców w USA... czy jest na tej świętej ziemi dobre biuro, które robi tylko dobre wyjazdy W&T i internship?

Jadę po raz pierwszy i już mam swoją oferte pracy... widzę że to jest naprawde ważne jak w W&T tak i na internshipie...

Żałuje tylko, że nie wybrałem opcji ze swoim biletem (bo po prostu nie wiedziałem że taka jest...)...

Racja! Jak ktoś się dowie o cenie biletu, dacie i t.d. piszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ermo skąd jedziesz ?????

Wylatuje z Warszawy a wyjazd załatwiałem w biurze w Poznaniu... Zaraz do nich wychodze i zobacze co da się załatwić. Znalazłem bilety za 1900 - 2100zł w tym terminie więc nawet jak karzą mi dopłacić tą różnice pomiędzy cenami programów (300zł), to i tak będę do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...