Skocz do zawartości

Outlet W Poblizu Brooklynu


aga0212

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, cavscout :) Teraz próbuję tam znaleźć jakiś wykaz rzeczy, które sprzedają i cennik, ale coś nie bardzo mi to idzie :S

Pozdrówka :D

Po lewej stronie przycisnij na "store listings and map". Tam bedziesz miala podane jaki sa tam sklepy. Ale nie opcji zeby zobaczyc co maja, wiec z google wejdz na strone producenta i zobacz jakie sa oferty. Takze z lewej przycisnij na "sales and events". Tam bedziesz miala pokazane jakie wysprzedaze sa teraz.

Sorry za offtopic, ale - były żołnierzu US Army - dopiero teraz zobaczyłem w jakiej fajnej mieścinie mieszkasz (przynajmniej tak wygląda na zdjęciach). Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, cavscout ;) Teraz próbuję tam znaleźć jakiś wykaz rzeczy, które sprzedają i cennik, ale coś nie bardzo mi to idzie :S

Pozdrówka :D

Po lewej stronie przycisnij na "store listings and map". Tam bedziesz miala podane jaki sa tam sklepy. Ale nie opcji zeby zobaczyc co maja, wiec z google wejdz na strone producenta i zobacz jakie sa oferty. Takze z lewej przycisnij na "sales and events". Tam bedziesz miala pokazane jakie wysprzedaze sa teraz.

Sorry za offtopic, ale - były żołnierzu US Army - dopiero teraz zobaczyłem w jakiej fajnej mieścinie mieszkasz (przynajmniej tak wygląda na zdjęciach). Pozdrawiam :D

Jak kiedy zawitasz do Poconos to wpadnij :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy faktycznie w outletach tak oplaca sie kupowac??? i moze ktos wiekiedy zaczynaja sie tam wyprzedaze tak okolo od lipca bo wtedy tam jade????dzieki wielkie za odp :)

Oplaca sie poniewaz sa to sklepy mozna powiedziec zakladowe, wiec artykuly sa sprzedawane bez udzialu posrednikow. Wiec dlatego sie oplaca. Takze np. w Pennsylvanii nie placi sie podatku od ubran ( w innych stanach tak) dlatego duzo ludzi z NY i NJ przyjezdza robic robic zakupy w Crossing Outlets w Tannersville, Pa i zaoszczedzaja nastepne 7% do 10%. W lipcu jedyna naprawde duza wysprzedaz jest w okolicach (tydzien przed i pare dni po) Independence Day - 4 Lipca. Najleprza wysprzedaz w USA jest w piatek po Swiecie Dziekczynienia (Thanksgiving Day, przypada w ostatni czwartek listopada) i sie nazywa Black Friday.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupy w NY:

Manhattan

32,33,34 ST pomiedzy 6,7 Ave

- Manhattan Mall - Duzy budynek w ktorym jest mnustwo malych sklepow z kazdej kategorii, po prawej stronie po drugiej strony Ulicy Macys i Victorias Secrets.... Moim zdaniem najlepsze miejsce do kontkretnych zakupow w na manhattanie

Dojzd: Moja rada wysiasc na Stacji 34 St Herald Sq SUBWAY : B, D, F, V, N, Q, R, W

Brooklyn

-NORTH SIDE-

Fulton Area - mnustwo sklepow DOJAZD: SUBWAY G Stajca: Fulton ST

dla mniej wymagajcych polecam Greenpoint i ulice Manhattan Ave centrum polskoci w NY ceny niestety wzsze czasami niz gdziekolwiek i wybor taki sobie ale sklepow mnustwo...

-Downtown Brooklyn-

Metropolitan (ostatnia stacja metra) Duzy Outlet Sklepy raczej w stylu supermarkety w krych jest wszystko. DOJAZD: Subway M stacja: Metropolitan Ave

Northen Blvd : Sport Auth, Old Navy, Marshalls

Kings Highway Subway Station - cala ulica zapelniona mnustwem przeroznych sklepow jak Central Sports ktory polecam jesli ktos szuka snowboardowych spraw lub wogoole sportowego ubrania.

Queens

- Woodheaven Blvd... Queens Mall... najwieksze centrum handlowe w NY trudno nawet opisac chyba latwiej by bylo powiedziecd czego tam nie ma... sklepy takie ja: old navy, bestbuy, Macys, Marshalls, Target, Jc Penny, Conway, i mnustwo innych.... DOJAZD: F, G, R, V

Jesli ktos ma konkretniejsze pytania chce zapytac o jakies szczeguly prosze na GG lb mail rypson@tenbit.pl

W poscie macie moje propozycje i jak znam juz kilku forumowiczow to znajda jakies ale.... To s amoje propozycje i miejsca gdzie ja robie zakupy i nie nazekam :lol: podraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...