Skocz do zawartości

Problem kupieniem biletu...


_PiteR_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam

chcielismy zkumplem kupicbilet przezinternet na www.americawest.com  i niby wszystyko fajnie sie wypelniaale jak dajemu ostatecznie kupno to odrzuca nam jkupno wyskakuje...

We’re sorry, but we are unable to process your request.  

 

Here’s what happened  

We are unable to receive approval to charge your credit card for the amount of this purchase.  

How can I fix it?  

Please select a different credit card or contact your bank.  

Reference Code: 0 (1.1.100010.71200)  

Occurred: 4/23/2006 6:30:58 AM  

mamy karte Visa i nieiwmey czy jest to problem kartyy?! zeby nie bylo watpliwoscito kartajest kredytowa.  

prosze o pomoc!!!  bo bilet jest nam potrzebny bo inaczejdo [beeep] polecimy.

sproboj telefonicznie kupic bilet. tam jest troche wiecej manewrow do kupna karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRUBUJEMY JESZCZE RAZ.

jest jeszcze porblem z pwisaniem nr telefonu ktory jest wymagany...

jest napisane International Phone Number wpisuje tAM

nr domowego 0 77 - xxx-xxxx

bez kierunkowego do polski?! bo na ot nie ma miejsca juz?! moze ot jest problem bo zle nr telefonu wpisujemy

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o tym chciałem powiedzieć kubakj bo jeśli masz Vise Electrona z Inteligo to wszystko powinno ładnie pójśc, ten Electron to jedyny który działa przez net, uzywam go na Pay Pal'u i w sklepach w stanach i wszystko ok. I swoją drogą nie zawsze są problemy z billing address, więc kolego kubakj nie wypowiadaj się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, nie bierz tego do siebie oczywiscie :)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o tym chciałem powiedzieć kubakj bo jeśli masz Vise Electrona z Inteligo to wszystko powinno ładnie pójśc, ten Electron to jedyny który działa przez net, uzywam go na Pay Pal'u i w sklepach w stanach i wszystko ok. I swoją drogą nie zawsze są problemy z billing address, więc kolego kubakj nie wypowiadaj się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, nie bierz tego do siebie oczywiscie  :)  

pozdrowienia

chyba sam pozjadales wszystkie rozumy. wszystko zalezy od polityki aquiera. jedni pozwalaja na uzywanie kart zagranicznych, drudzy nie.

PS. VE z Inteligo nie jest jedyna VE pozwalajaca na kupowanie w sieci. Pozwala takze VE Interia BPH, DB VE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem dlaczego nie mogliscie kupic biletu ... wlasnie dzisiaj mialam ten sam problem.

probowalam dzisiaj (w polsce) zaplacic za bilety do reno, ale wszyskti karty kredytowe - i moja i moich rodzicow byly odrzucane. moj tata skontakotwal sie z bakiem i co sie okazalo:

na wiekszosc poslkich kart kredytowych nalozone jest dodatkowe zabezpieczenie nie pozwalajace na uzycie karty bez dodatkowej formy autoryzacji. trzba zadzwonic do banku i czasowo (np na 12 godzin) takie zabezpieczenie sie zdejmuje. to samo powoduje to ze w stanach transakcja jest odrzucana.

tak powiedzieli mi w banku no i zadzialalo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem dlaczego nie mogliscie kupic biletu ... wlasnie dzisiaj mialam ten sam problem.

probowalam dzisiaj (w polsce) zaplacic za bilety do reno, ale wszyskti karty kredytowe - i moja i moich rodzicow byly odrzucane. moj tata skontakotwal sie z bakiem i co sie okazalo:

na wiekszosc poslkich kart kredytowych nalozone jest dodatkowe zabezpieczenie nie pozwalajace na uzycie karty bez dodatkowej formy autoryzacji. trzba zadzwonic do banku i czasowo (np na 12 godzin) takie zabezpieczenie sie zdejmuje. to samo powoduje to ze w stanach transakcja jest odrzucana.  

tak powiedzieli mi w banku no i zadzialalo ...

napewno nie wiekszosc. ja ze swoimi kartami (a mialem wiele kart dostepnych na rynku) nie bylo problemow z kupnem biletu. o zabezpieczeniu ktoym piszesz, to jest takie zabezpieczenie, ale zadko stosowane obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...