Skocz do zawartości

DS-156 po polsku czy po angielsku?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko, czy DS-156 wypełnić po polsku, czy po angielsku-tak jak pisze ponad formularzem, czerwonym drukiem. Z drugiej strony chcą, by pewne odpowiedzi udzielać po polsku, n.p."na emeryturze", "studia".

W jakim języku wypełnić DS-157?

Co zrobić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli zaznacze odpowiedź "nie" n.p. w pytaniu 30 lub 31 (albo innych tego typu), to należy poniżej wpisać "nie dotyczy" lub "brak"?

Ja wpisalem nie dotyczy i bylo ok

A w pytaniu nr 40 też trzeba wpisać "nie dotyczy", skoro rubryka ta jest przeznaczona dla osoby wypełniającej wnisek nie w swoim imieniu?

Ja wypelnialem sam i wpisalem 3* NIE DOTYCZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wielkie dzięki. Jeszcze jedno pytanko. Czy w pytaniach 29, 30 i 31 trzeba również wpisać "nie dotyczy"?

Tam gdzie się da wpisz nie dotyczy. To nic nie szkodzi, ja tak miałem (ale oczywiście zaznaczone odpowiednie rubryki w tych pytaniach).

Nie wiem, czy wiesz, ale duzo ludzi pyta: pyt. 8 i 9 zostawiamy puste jeśli nie dotyczą (niczego nie wpisujemy).

Mozna drukować na atramentówce, jeśli jakość druku jest dobra (ale wcale nie musi być idealna!!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...