Skocz do zawartości

DS-156 po polsku czy po angielsku?


Rekomendowane odpowiedzi

Zostawic, przekreslic dlugopisem cala kratke po przekatnych, czy wypelniac jeszcze raz?

Jezeli byl to wydruk z formularza z netu /masz kody kreskowe/, to przekreslenie nic nie da, wszystko jest przeciez zapisane w wygenerowanym kodzie kreskowym /we wszystkich tego typu dokumentach, chocby w ZUSach z platnika/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to bylo wydrukowane. Teraz pozostaje pytanie, czy moge tam wpisac "not applicable" czy jak ktos wyzej pisal, nie do konca?

Na trzeciej stronie mam tak :

'not applicable' was removed from the 2D barcode for Item 8 (Other Surnames Used)

'not applicable' was removed from the 2D barcode for Item 9 (Other First and Middle Names Used)

To znaczy, ze nawet jesli to tam wpisalem i jest na wydruku, to usuneli te znaczniki w tym kodzie kreskowym i wniosek jest poprawny pod wzgledem formalnym, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnij raz jeszcze na stronie ambasady nie wpisując nic w pola 8 i 9. Możesz tak wypełniac az do skutku, ONI NIE PRZECHOWUĄ TYCH WIADOMOŚCI NA SERWERZE, więc nie ma się czym martwić. Tam gdzie da się wpisać "nie dotyczy"/"not applicable", to wpisz (oprócz 8 i 9), tam gdzie się nie da zostaw puste. Ot cała filozofia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ten DS-156 to wielki problem. ale w tamtym roku nie trzeba bylo tego formularza wypelniac onnline przynajmniej sobie nie przypominam. ja tez zrobilam blad bo w polu "obecne zajecie" wpisalam po polsku "studia" no ale teraz to juz po ptakach :wink: a tak wogole to na ilu kartkach macie ds156? bo mi w biurze powiedzieli ze mam to wydrukowac na 2 ale mi wydrukowalo na 3 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ten DS-156 to wielki problem. ale w tamtym roku nie trzeba bylo tego formularza wypelniac onnline przynajmniej sobie nie przypominam. ja tez zrobilam blad bo w polu "obecne zajecie" wpisalam po polsku "studia" no ale teraz to juz po ptakach  :wink:  a tak wogole to na ilu kartkach macie ds156? bo mi w biurze powiedzieli ze mam to wydrukowac na 2 ale mi wydrukowalo na 3 :/

1 i 2 strona na jednej kartce (czyli dwustronnie). Ostatnia strona na drugiej kartce, daje to więc ilość 3 strony i 2 kartki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

1 i 2 strona na jednej kartce (czyli dwustronnie). Ostatnia strona na drugiej kartce, daje to więc ilość 3 strony i 2 kartki :lol:

W wawie nie ma znaczenia.

Ja profilaktycznie druknalem to w 2 kopiach, pierwsza 3-kartkowa a druga - dwu. Chlopak w ambasadzie /pracownik co sprawdza/ powiedzial ze moge pokazac ktora chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...