Jump to content

wyposażenie mieszkań


Recommended Posts


     

zalezy jak trafisz

pierwszy raz mielismy wszystko talerze sztućce i inne, kuchenka mikrofalowa, coffie maker, odkurzacz, 2 x tv, lodowka czyli full swervis :lol:

spiowory zabralismy ze soba na wszelki wypadek

drugi raz bylo podobnie tylko ze troszeczke mniej mebli i bez tv :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To zależy,

My jednak nigdy nie mieliśmy problemu, ani ze sztućcami ani z pościelą (zawsze nowiutka). Za każdym razem mieliśmy pełne wyposażenie + dodatkowe wygody (np. basen na kilka mieszkań czy jacuzzi)

Moim zdaniem lepiej jest wynająć nowy, duży apartament czy domek w kilka / kilkanaście osób. Zazwyczaj ceny wynosiły ok. 15.000$ za sezon (4 - 5 miesięcy) więc na początku cena przeraża, ale takie domki, czy apartamenty są dość duże. My w tamtym roku wynajęliśmy mieszkanko, ponad 200m2, i mogło w nim mieszkać 12 osób (5 pokoi, 3 i 1/2 łazienek), po przeliczeniu wszystkiego wychodziło ok 80$ za tydzień. A mieszkanko naprawdę było super. Ceny nie różnił się znacząco (przeliczając na osobę), od małego starego domku tyle że troszkę bliżej oceanu. A w tych warunki były tragiczne. Zawsze jeździłam do miasteczka typowo turystycznego więc wybór takich domków czy mieszkań był dosyć duży. Trzy razy z rzędu wynajmowałam mieszkanie przez : Coldwell Banker , oni mają swoje biura w różnych miejscach w całych stanach. Warto do nich napisać czy zadzwonić i zapytać czy mają coś jeszcze wolnego w danej miejscowości, Naprawdę są godni polecenia.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

hmmm to dziwne, pełne wyposażenie i posciel... noc cóz, jak tak piszesz to tak musiało byc - wszysyc ludzie co znałam i wynajmowali mieszkania to wprowadzali sie do pustych - tzn bez mebli i poscieli - tylko zmywarki lodówki, kuchenki były

a 80$za tydzien to sporo moim zdaniem - ale zalezy w jakim stanie - ja płaciłam za miesiąc 160$-170$ -(rent, utilities, internet, telefon)mieszkanie 130m kwadratowych - 2 łazienki, patio - na 4 osoby:)ale to było w Colorado - w L.A czy NYC - inaczej troche...pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam wcześniej ja jeździłam do miejscowości typowo turystycznych. W takich miejscach mieszkania są drogie, ale plusem jest to że są one też wynajmowane osobom które przyjeżdżają na wakacje dlatego muszą mieć pełne wyposażenie. Oczywiście były też tańsze ale komfort nieporównywalny. Zależy kto co lubi, ale ja wole dopłacić troszkę a mieszkać w lepszych warunkach.

Kaacha jeżeli nie wierzysz tutaj zdjęcia z tych mieszkanek

http://www.agatkag.friko.pl/04rb/strony/02.htm

http://www.agatkag.friko.pl/04rb/strony/03.htm

http://www.agatkag.friko.pl/05rb/pages/04.htm

http://www.agatkag.friko.pl/05rb/pages/05.htm

http://www.agatkag.friko.pl/05rb/pages/06.htm

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...