Skocz do zawartości

Wiza narzeczenska


majka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

  • 10 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...

czesc!

jestem to nowa i jest to moja pierwsza wypowiedz, mam narzeczonego w Stanach i bedziemy starac sie o K-1 ale mam pytanie o co chodzi z tymi badaniami? Wiem ze potrzebne sa 4 kopie ale dlaczego ja ich nie moge zobaczyc? Co to jest z ta koperta ktora nie wolno otwierac? I jeszcez jedno czy moge załatwic wniosek o niekaralności na własna reke? czy musza to byc oryginalne dokumeny z ambasady? Chciałabym skrocic troche czas i nie wiem czy moge tak postapic....

Dzieki za odpowiedz :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania mozesz bez problemu obejrzec u lekarza, zanim wlozy do koperty i zaklei.

Zaswiadczenie o niekaralnosci mozesz sama przywiezc na rozmowe.

W ambasadzie zawsze pokazujesz oryginalne dokumenty, zostawiasz kopie.

Jezeli masz jeszcze jakies pytania, daj znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanie... czy dostane kopie zaswiadczenia o niekaralnosci bo oryginał idzie prosto z warszawy do ambasady (w moim przypadku do konsulatu w Krakowie)? Bede wdzieczna za odpowiedz :o

POzdrawiam i dzieki za poprzednia odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanie... czy dostane kopie zaswiadczenia o niekaralnosci bo oryginał idzie prosto z warszawy do ambasady (w moim przypadku do konsulatu w Krakowie)?

Ja kopii nie dostałam. Skserowałam sobie tylko podanie, które wysyłałam do Ministerstwa. Ministerstwo Sprawiedliwości wysyła oryginał do Ambasady w Warszawie i to tam będziesz miała rozmowę.

Sama podlegam pod Kraków i pytałam, czy na rozmowę mogę iść do Konsulatu, ale powiedziano mi, że te sprawy załatwia tylko Ambasada.

Tutaj poczytasz o moich przygotowaniach i rozmowie (a jeśli będziesz miała pytania, to pisz na priva):

http://www.ewiza.com/forum2/tematy25/2832.htm#33647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanie... czy dostane kopie zaswiadczenia o niekaralnosci bo oryginał idzie prosto z warszawy do ambasady (w moim przypadku do konsulatu w Krakowie)?

Nie do Krakowa a do Warszawy. Rozmowy o wize narzeczenska sa tylko w Warszawie dla Polski, Ukrainy i bialorusi.

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...