Skocz do zawartości

suszarka do włosów :P


klaudka20

Rekomendowane odpowiedzi

mi nie chodzi o kase!!!! gdyby tak było to bym w ogóle nie jechała na WAT - pomyśl trochę co ty piszesz

tylko wiem z doświadczenia jak to jest - nie mam ochoty potem być przeziębiona. moze dla ciebie Kazi fajnie jest spać z mokrymi długimi włosami tak żeby poduszka w środku zgniła!!

ja tylko dzielę się moimi spostrzeżeniami a kto jak zrobi to jego sprawa. po prostu jadąc kolejny raz już wiem co brać a co nie ( wg mnie)

nie chodzi tez o liczenie o dojazd do suprmarketu ale ogólnie o podróż do miejsca docelowego, gdzie wcześniej ktoś może mieć jakieś noclegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
pod tym względem faceci mają właśnie lepiej -  ich walizka będzie na pewno lżejsza od walizek niewiast...

co do suszarki :lol: -> jest 2 opcja - może ściąć włosy i po sprawie....

taa męszczyźni biorą lżejsze walizki by mogli nosić cięże walizki kobiet dodatkowo(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo i tu się chłopcy mylicie :lol: w zeszłym roku nie dość że musiałam taszczyć swoje rzeczy - 2 walizy po ok.20 kg to zlitowałam się nad kumplem co już nie dawał rady , w rezultacie "niosłam" 3 :)

nie żebym była jakąś heterą... 50kg ważę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo i tu się chłopcy mylicie :lol: w zeszłym roku nie dość że musiałam taszczyć swoje rzeczy - 2 walizy po ok.20 kg to zlitowałam się nad kumplem co już nie dawał rady , w rezultacie "niosłam" 3 :)  

nie żebym była jakąś heterą... 50kg ważę...

oh widzicie chlopaki, co wy byscie bez tych kobiet zrobili... B)

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stanach zresztą role często się odwracają, raz zostałem "z[beeep]any" przez kobiete 60 paroletnią za to że chciałem jej pomóc pchać wielki kubeł na śmieci kobieta chyba uznała mnie za szowiniste :lol: ech te amerykanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...