Skocz do zawartości

suszarka do włosów :P


klaudka20

Rekomendowane odpowiedzi

moze dla ciebie Kazi fajnie jest spać z mokrymi długimi włosami tak żeby poduszka w środku zgniła!!

Rety, ale makabra :)

:shock: :) :shock: ;)

======

cóż, a ja jestem facet i mam długie włosy, i po części podzielam wniosek koleżanki chodź drastyczny nie powiem :?

i biore suszare najwyżej jął na miejscu wywale i kupie drugą jakby sie nie sprawdziła, nie będe se [beeep]erelami głowy zawracał :wink:

a włosy trzeba czasami szybciej wysuszyć niż samo sie to stanie 8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja lece z 3 kobietkami i mam jedna walizke... Shit znaczy, że bede bagażowym:))

pzdr

no to współczuje

nie polecam zabierania suszarki, prostownicy, maszynki do golenia, depilatora, żelazka, odkurzacza :shock: czy innych sprzętów które za mała kase kupicie na miejscu

żadnych zbędnych ubrań,książek,torebek , kosmetyków itd.

jesli ktoś ma walizke ważącą więcej niż 20kg przy wylocie to zapewne przywiezie 2 razy więcej z powrotem więc lepiej za duzo nie brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a słyszał ktoś o ludziach którzy nawet garnki zabierać chca ze sobą :P  

jakby na pustynie się wybierali

A slyszalem o takich a nawet znam takich co patelnie i dekse do krojenia zabierali :) hihi.

W tym roku to jtrzeba bedzie kobitka bagaze przejzec i zadnych zupek chinskich na poklad nie wpuszcze.

Tam tez jest cywilizacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy suszarka zakupiona w polsce bedzie mi działać w USA :)

nie bedzie, ale Frania bedzie bez problemu, wiec polecam zabranie. Miesci sie akurat jako bagaz podreczny w schowku nad glowami, a pozatym mozna sie pochwalic przed Amerykanami w USA jakie to cudo pierze nam ciuchy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...