Jump to content

Ile kosztują podstawowe leki w Drug Store's (apteki)....


skandal

Recommended Posts

wejdź na

http://www.walgreens.com/store/category_he...&tab=healthcare

i posprawdzaj , podejrzewam ze w innych drug store'ach jest podobnie. Jak dla mnie amerykańska Aspiryna działa skuteczniej niż polska. A! co do antybiotyków - radziłambym wziąć z chaty, ja brałam chyba ze 3 opakowania zeszłego lata i się przydało ( miałam anginę i nie wyleczyłabym się inaczej a za lekarza a co dopiero za takie leki trzeba nieźle zapłacić...)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy brac ze soba takie podstawowe leki jak aspiryna, cos na żołądek, ból zęba, głowy, biegunka :D itp  . :( byliscie w takim drug store? wiecie ile kosztują takie podstawowe leki?

sklepowe marki sa tansze, firmowe troche drozsze, ale za taka butelke aspiryny bayer dasz co kolo $6-$10lub wiecej w zaleznosci od rozmiaru. Tylenol, Aleve i inne w podobnej cenie. Ale sklepowa marka bedzie tansza.

Link to comment
Share on other sites

Z tego wątku wykasowane zostało kilkanaście postów kompletnie nie związanych z tematyką FORUM. Bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu i nie odbiegane od tematu. W przypadku dalszych dyskusji osoby łamiące regulamin zostaną zbanowane.

Link to comment
Share on other sites

www.cvs.com lub www.duanereade.com to sa najpopularniejsze apteki w usa... wogoole apteka to troche dziwne pojecie jesli chodzi o usa :( ale sam sie przekonasz.... ceny lekow wiec... wszystkie podstawowoe leki nie koszuja wiecej niz 10$ a takie proste srodki typu zeby glowa nie bolala itp nie wiecej niz 5$

Link to comment
Share on other sites

leki są ogolnie tańsze ale są też inne marki więc czasem ciężko się połapać o co biega ja biore z domu leki na miejscu kupie sobie tylko Centrum bo komplexy witamin przy ich jedzeniu przydają się

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...