Jump to content

Admin

Root Admin
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Admin

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.usa.info.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,716 profile views
 1. Niestety nie wiem w czym tkwi problem. Zwiększyłem limit wielkości zdjęcia do 750 kB, być może to pomoże
 2. Super Maksymalna wielkosć pojedynczego pliku graficznego to 500kb. O ten limit chodzi?
 3. Proszę o ponowną weryfikację. Zainstalowałem u siebie Tapatalk i wygląda na to, że wszystko działa już poprawnie.
 4. wtyczka Tapatlk generowała błędy serwera, więc jakiś czas temu ją wyłączyłem. Przed chwilą znalazłem informację w czym mógł tkwić problem i skonfigurowałęm ją na nowo. Sprawdźcie proszę czy wszystko działa ok..
 5. W nawiązaniu do wcześniejszych sugestii zainstalowałem modyfikację, dzięki której kliknięcie na nazwę tematu kieruje do pierwszego nieprzeczytanego postu w danym temacie. W przypadku jeśli w temacie nie ma postów nowszych niż ostatnio przeglądane to temat kieruje standardowo do pierwszego postu w temacie.
 6. Nie znam Tapatalk ale znalazłem przed chwilą wtyczkę wspierającą to oprogramowanie i ją zainstalowałem. Proszę sprawdzić czy działa poprawnie.
 7. Zmiana oprogramowania silnika Forum jest niestety koniecznością. Cały czas wykrywane są nowe zagrożenia w kodzie oprogramowania, dzięki którym hakerzy mogą zaspamować lub zniszczyć stabilność forum. Producent wypuszcza wówczas "łatki" i upgrade oprogramowania. Raz na 2-3 lata oprogramowanie jest całkowicie przebudowywane i wówczas aktualizacja wiąże się ze sporymi zmianami (jak obecnie). Obecna wersja była wprowadzona już na wiosnę i długo wstrzymywaliśmy z jej wprowadzeniem. Z końcem roku kończy się jednak wsparcie producenta dla wcześniejszej wersji, więc nie było wyjścia. Nie była to kwest
 8. Admin

  Los Angeles

  widok z muzeum Getty Center
 9. Park rozrywki Six Flags Magic Mountain w Valencia pod Los Angeles. Roller-coaster Xtreme.
 10. Admin

  Utah

×
×
 • Create New...