Jump to content

Admin

Root Admin
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Admin

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.usa.info.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,542 profile views
 1. Dziękuję za wszystkie informacje. Zmieniliśmy pewne rzeczy na serwerze i wydaje mi się, że ten problem został wyeliminowany. Proszę o weryfikację i informację jeśli nadal podwójne posty będą się pojawiać (a w zasadzie gdy kliknięcie "Dodaj odpowiedź" nie odświeży ekranu i będzie kusiło do pononego klikania )
 2. Dziękuję za opis. Właśnie doświadczyłem tego samego, więc już wiem jak to opisać informatykom. Mam nadzieję, że do jutra to naprawimy. Na szybko wprowadziłem blokadę na zamieszczanie postów częściej niż co 10 sekund i stąd ten komunikat.
 3. Witajcie, próbuję ustalić przyczynę pojawienia się problemu z dublującymi się postami. Twórcy oprogramowania tego forum nie znają takiego problemu. Przeanalizowałem ostatnie kilkaset postów i wychodzi na to, ze duble są nierugularne - nie jest więc to sprawa wszystkich postów.. Jednym się pojawiają, a innym nie. Nie zależy to od osobym, ani od działu forum. Czasami zdarzały się tez potrójne wpisy. Osoby, które mają problem z dublami bardzo proszę o kilka informacji (tu lub na priv): 1. może zauważyliście czy duble pojawiają się podczas pisania postów na komputerze czy tez np. przy użyciu telefonu (a może nie ma to znaczenia)? 2. czy korzystacie z "Tapatalk"? (aplikacja do użytkowania wielu for na raz) 3. czy pisząc posty macie sytuację gdy mimo kliknięcia na "Dodaj odpowiedź" nic się nie dzieje więc dla pewności kilkacie ponownie? Czy może równocześnie zauważyliście może np. zwolnienie działania całego forum? Z góry dziękuję za pomoc
 4. Niestety nie wiem w czym tkwi problem. Zwiększyłem limit wielkości zdjęcia do 750 kB, być może to pomoże
 5. Super Maksymalna wielkosć pojedynczego pliku graficznego to 500kb. O ten limit chodzi?
 6. Proszę o ponowną weryfikację. Zainstalowałem u siebie Tapatalk i wygląda na to, że wszystko działa już poprawnie.
 7. wtyczka Tapatlk generowała błędy serwera, więc jakiś czas temu ją wyłączyłem. Przed chwilą znalazłem informację w czym mógł tkwić problem i skonfigurowałęm ją na nowo. Sprawdźcie proszę czy wszystko działa ok..
 8. W nawiązaniu do wcześniejszych sugestii zainstalowałem modyfikację, dzięki której kliknięcie na nazwę tematu kieruje do pierwszego nieprzeczytanego postu w danym temacie. W przypadku jeśli w temacie nie ma postów nowszych niż ostatnio przeglądane to temat kieruje standardowo do pierwszego postu w temacie.
 9. Nie znam Tapatalk ale znalazłem przed chwilą wtyczkę wspierającą to oprogramowanie i ją zainstalowałem. Proszę sprawdzić czy działa poprawnie.
 10. Zmiana oprogramowania silnika Forum jest niestety koniecznością. Cały czas wykrywane są nowe zagrożenia w kodzie oprogramowania, dzięki którym hakerzy mogą zaspamować lub zniszczyć stabilność forum. Producent wypuszcza wówczas "łatki" i upgrade oprogramowania. Raz na 2-3 lata oprogramowanie jest całkowicie przebudowywane i wówczas aktualizacja wiąże się ze sporymi zmianami (jak obecnie). Obecna wersja była wprowadzona już na wiosnę i długo wstrzymywaliśmy z jej wprowadzeniem. Z końcem roku kończy się jednak wsparcie producenta dla wcześniejszej wersji, więc nie było wyjścia. Nie była to kwestia zmiany "designu" czy chęci ulepszania dobrego Nie wątpię, że wkrótce każdy przyzwyczai się do nowego układu i nikt nie będzie nawet pamiętał już o dawnej wersji
 11. Miło mi poinformować, ze problem "białych ekranów" został usunięty! Jeśli ktoś zauważy jeszcze taki problem to proszę o informację.
 12. W skrypcie forum nie ma takiej opcji.
 13. Funkcja została przywrócona. Funkcja została uruchomiona. Z "białymi ekranami" nadal walczymy. Problem istnieje na Chrome i Firefox, osobą korzystającym z Internet Explorera wszystko działa ok. Niestety obawiam się, że powodem problemu jest nasz obecny serwer i aby to naprawić trzeba by przenieść forum gdzie indziej (a to nie wydarzy się w najbliższych miesiącach). Nie mniej na razie się jeszcze nie poddajemy.
 14. 1. Problem z "phishing attack" naprawiony. Proszę o informację jeśli komuś się jeszcze to wyświetla. 2. Avatary naprawione. Wyświetlają się poprawnie. 3. Pracujemy jeszcze nad problemem ze zmianą avatara (biały ekran). 4. Do zdiagnozowania powyższego problemu potrzebował bym link do konkretnego tematu, gdzie ten problem występuje. W razie zauważenia innych problemów proszę o informację z dokładnym opisem/linkami
×
×
 • Create New...