Skocz do zawartości

Co przywiesc?


Adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Ta perfumy uwazam tez za niezla sprawe w usa bo wcale nie sa drogie alee odradzam China Town w NY tam kupisz bardzooo tanio perfumy nawet po 5-10 bakow jednak z autentycznym produktem nie beda mialy nic wspolnego..... chyba ze wezmiesz kogos kto na china twon troche oblatany jest wtedy jak najbardziej zakup trafny i oplacalny...

i wlasnie o to mi ciagle chodzi bo nie da sie powiedziec co sie oplaca przywiezc od tak sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego ci pisze ze malo precyzyjny ten temat do dyskusje ok: moze zarobic na arbuzach bo sa tanie, na kukurydzy, moze zarobic na laptopach, moze zarobic na ciuchach, moze zarobic na pascie do zebow, moze zarobic na dlugopisach ktore sa tu bardzo tanie i zapalniczkach z 99c store, monroe ja mam wrazenie ze zebys mogl to bys wygonil wszystkich z forum i sam decydowal co kto moze powiedziec i pierwsze prawo monroe ma zawsze racje.... a wiesz jaka jest twoja racja ?? buntownik zza monitora.... ja tylko mowie ze malo precyzyjny temat... zeby zapytal czy oplaca sie elektronike przywiezc, czy oplaca sie ciuchy... a tutaj jest CO SIE OPLACA...  wiec ja mowie nie wiem co w zasadzie masz na mysli mowiac co sie oplaca bo jest wiele kategorii branzowych z ktorych rzeczy sa tansze niz w europie...  a druga sprawa monroe... dezodoranty adidasa a perfumy adidasa.... naprawde za bardzo sie unosisz i masz cisnienia pusc baka bo ci nere wyrwie ziomek....

Rypson, masz rację, że mało precyzyjny temat. Przecież napisałem na początku, że Meksykankę może sobie przywieźć... Można o tym mówic i mówić. Przypominam jednak, że to Ty pierwszy dogryzłeś z tym "markowe", więc proszę - nie rzucaj się tak...

PS. Dezodoranty a perfumy adidasa... Tak naprawdę jedno i to samo i dobrze o tym wiesz :):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...