Skocz do zawartości

Czy moge miec problemy z uzyskaniem J1?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Obecnie przebywam w USA na wizie turystycznej, jednak chcialabym sobie przedluzyc pobyt o okolo 2 miesice. Wiaze sie to z 2 kursami ktore chce zrobic TESOL i jeden kurs z jezykoznawstwa oraz z moim chlopakiem ktory mieszka tutaj juz od jakiegos czasu. POsiada on zielona karte i ma dobra prace, a ja siedze sobie w domku i ucze sie!

1). Czy w podaniu o przedluzenie wizy turystycznej mam pisac ze moj chlopak tutaj pracuje?

czy on moze mi wystawic Affidafit of Support?

2). Staram sie rowniez o praktyki- J1- ale chcialabym na nie przyjechac w styczniu lub lutym 2007. Czy przedluzenie wizy turystyczniej moze miec jakis wpyw na wize J1? Czy moga mi odmowic J1 tylko dlatego ze przedluzalalm J1?

W zadnym wypadku nie chce miec problemow z USIC ani cala reszta urzedow, a tym bardziej siedziec tutaj nielegalnie!!!

Poradzcie co robic!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2). Staram sie rowniez o praktyki- J1- ale chcialabym na nie przyjechac w styczniu lub lutym 2007. Czy przedluzenie wizy turystyczniej moze miec jakis wpyw na wize J1? Czy moga mi odmowic J1 tylko dlatego ze przedluzalalm J1?  

z tego co wiem, nie powinni ci robic problemow z wystawieniem wizy J1 jesli nie mialas wczesniej problemow z wiza albo nie przesiedzialas wizy (czyli jak wszytsko do tej pory bylo legalnie)...czyli jesli uda ci sie przedluzyc turystyczna to luz, gorzej jesli ci sie nie uda i mimo tego zostaniesz w stanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...