Skocz do zawartości

Kto ma odsprzedać dolary??


skandal

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce twoich zakichanych dolarów.  

poza tym nikt cie o to nie prosi łaskawco

NIE ZAŚMIECAJ FORUM!!

lol... co za kolo....

nie wiem kto tu zaśmieca... :lol: hahahaha

to jest fajne ze raz na jakis czas wbije tu jakis smieszny ziomek i rozbawi towarzycho :):)B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dzieki Kevin ciesze sie, ze jeszcze ktos zauwazyl, wiem, ze to nie na temat ale przez takie wlasnie podejsie Polakow do Polakow, przez ogolnie panujace chamstwo i gburowatosc jestem w Stanach, przez zwykly brak szacunku do drugiego czlowieka

Pozdrawiam

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest podobny wątek, nawet ktoś chętny do tranzakcji się zgłosił http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=5410 generalnie to wątpie żeby jakiemukolwiek znajomemy opłacało się sprzedać dolary taniej niż może to zrobić w kantorze, bo o to chyba skandal'owi chodzi żeby kupic je taniej, no chyba że kupisz od niego drożej niż w kantorze może je sprzedać, jeżeli już tak kombinujesz to może lepiej je pożyczyć i oddać po powrocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Wy lubicie sie tak nawazajem nakrecac czy co ... jesli tak to mozecie to robic na innym forum.

@skandal prosze zmien podpis w swoim profilu... rozumiem ze mozesz byc "niezadowolony" z polityki YTP ale doje*** nie jest zbyt "milym" ( :roll: ) wyrazeniem i gryzie sie z regulaminem forum.

Watek pozostawie otwarty - prosze nie postowac jesli nie masz nic do powiedzenia na temat oferty skandal'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...