Skocz do zawartości

Kto ma odsprzedać dolary??


skandal

Rekomendowane odpowiedzi

...generalnie to wątpie żeby jakiemukolwiek znajomemy opłacało się sprzedać dolary taniej niż może to zrobić w kantorze, bo o to chyba skandal'owi chodzi żeby kupic je taniej...

przykladowo jesli w kantorze jest sprzedaz za 3,30 a skup za 3zl, ktos sprzedaje je za 3,15 to przeciez oboje na tym zyskuja,wiec temat sprzedazy/kupna dolarow poza kantorami wydaje sie oczywisty, nie wiem czego tu nie rozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...generalnie to wątpie żeby jakiemukolwiek znajomemy opłacało się sprzedać dolary taniej niż może to zrobić w kantorze, bo o to chyba skandal'owi chodzi żeby kupic je taniej...

przykladowo jesli w kantorze jest sprzedaz za 3,30 a skup za 3zl, ktos sprzedaje je za 3,15 to przeciez oboje na tym zyskuja,wiec temat sprzedazy/kupna dolarow poza kantorami wydaje sie oczywisty, nie wiem czego tu nie rozumiec

Wedlug mnie ta zabawa nie ma sensu. Ja w Wawie w kantorze moge wymienic dolary przy wysokosci spreadu ok. 2,5-3 gr. Wiec gdzie ta oplacalnosc przy wymianie ze "znajomymi" ? ja wole sobie isc do kantoru niz robic transakcje z osobami, ktorych nie znam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo pseudokantorow, w ktorych spread widywalem na poziomie 30-35gr. Toz to smiechu warte ....

takich jest najwiecej i wlasnie dlatego zaskoczylem sie jak zobaczylem te wasze z roznicami 2-4 groszy, zna ktos taki w Toruniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...