Skocz do zawartości

YES - cena biletu - niezła prowizja zobaczcie !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Można gdzieś jeszcze sprawdzić rezerwacje? Bo na ESKY nie moge znaleźć odpowiedniego linka ;/ Może ktoś mnie pokieruje, bo chyba oślepłam :)

EDIT: Znalazłam :) Chciałam sprawdzić jak z cenami w BTC, ale wyświetlił mi się komunikat: Nie możemy wyświetlić rezerwacji. Prosimy zweryfikować dane. Prosimy o kontakt z dostawcą usługi turystycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziel sie z nami w ktorych firmach nie zdzieraja na bilecie,mozesz?

nie zdzieraja na bilecie w almaturze. nie mowie ze robia wszystko za darmo ale ich prowizja jest niewidoczna dla kupujacego bilet. takie jest moje skromne zdanie :wink: .

pozdrawiam wszystkich! :)

zgadzam sie nie zdzierają, znam z własnego doświadczenia i pare razy do nich dzwoniłem w tym roku, porównać ceny biletów, zawsze było dużo taniej, w tamtym roku zresztą byłem świadkiem rozmowy z której wynikało że prowizja jaką almatur bierze za zakup biletu wacha się od 60 do 200zł najczęściej jest to około 100zł, no i przeważnie się zgadzało, ale wiem chyba z czego to wynika almatur to przede wszystkim biuro turystyczne, które musi dbać o marke, renome, ich głównym celem nie jest w@t tak jak jest to w przypadku YTP czy BTC, które żerują na studentach

ale to temat o YTP......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziel sie z nami w ktorych firmach nie zdzieraja na bilecie,mozesz?

nie zdzieraja na bilecie w almaturze. nie mowie ze robia wszystko za darmo ale ich prowizja jest niewidoczna dla kupujacego bilet. takie jest moje skromne zdanie :wink: .

pozdrawiam wszystkich! :)

rzeczwywiscie nie zdzieraja [sic!] w zeszlym roku zalatwili mi bilet z 12 godzinna przesiadka :lol: a jak sama przynioslam bilet ktory chce sobie kupic to chcieli 200zl za to ze od nich kupuje ten sam bilet [sic!] .na szczescie w umowie jest wzmianka ze almatur zobowiazuje sie zalatwienie biletu po najkorzystniejszej cenie . wiec obeszlo sie bez dodatowych oplat

ale niesmak pozostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTC owszem zdziera. 2 lata temu z nimi lecialem, rezerwacje zrobili pozno, wyskoczyli mi z cena 2800 do Bostonu na 2 czerwca, poszedlem do biura turystycznego gdzie pracuje znajoma, zrobila mi rezerwacje w tym samych terminie (sic!!) nawet te same samoloty i dala mi pismo, ze zrzekaja sie z tej rezerwacji na rzecz BTC - ich cena niecale 2000. Po przyjsciu do BTC Pani na moje narzekania, ze bilet strasznie drogi powiedziala, ze to najkorzystniejsa oferta jaka znalezli, no to ja jej daje ta rezerwacja za 2000 i pismem o zrzekaniu sie tej rezerwacji na rzecz BTC, a ona mi, no to co, jak przyjmiemy ta rezerwacje to i tak zaplaci Pan 2800, zrobilem im awanture, ze 20 osob bylo na sali w sprawie w&t, wielu z nich szczeny opadly no i zrozumieli, ze BTC z nich zdziera, ostatecznie zaplacilem 2800 bo w umowie zawarte bylo, ze to oni kupuja bilet, dlatego w ubieglym roku zdecydowalem sie na juz na almatur, krotka pilka, wize dostalem juz 11 kwietnia, jeszcze przed otrzymaniem wizy mialem 3 rezerwacje na lot (alitalia, lufthansa i jeszcze cos) ostatecznie gdy pojawil sie cennik BA ich oferta okazala sie najkorzystniejsza, moglem sam dokonac zakupu biletu, jezeli spelnial on 2 warunki, rezerwacja jest na ten sam termin co ta zrobiona przez almatur i drugi bilet musi byc tanszy o nim $50, znlazlem w innych biurach tanszy bilet, tyle ze cena bylo o 5PLN!!! nizsza. w tym roku znowu wybralem almatur, ambasadau jescze w marcu (5 kwietnia paszport mialem juz w domu), cena biletu do bostonu 1977PLN - ciezko ja pobic, mialem opcje kupna biletu samemu, ale nie udalo mi sie znalesc oferty ponizej 2000. owszem almatur zarabia na tych bitelach, ale tak samo jak zarabiaja na nich inne biura podrozy, a takie biura w&t jak BTC Youth travel i inne maja taki zarobek co almatur i biura sprzedajace bilety + jeszcze wlasny haracz, na ktory godzimy sie podpisujac umowe.

Na worka jade juz 5 raz i uwierzcie mi, korzystalem juz z ofert wielu biur, almatur uwarzam za najlepsze.

PS z tymi 12h to mialas pecha, jestem pewien, ze kilka mozliwosci i watpie czy almatur postawil cie pod murem z jedna tylko poczatkowa rezerwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecha jak pecha ,ale biletami ponoc zajmuje sie kasa biletowa wiec chyba wiedza ze 12h przesiadka to chory pomysl , druga oferte dostalalam do dallas albo denver nie pamietam teraz a do miejsca docelowego mialam nibt dojechac busem :/

aha jak chcecie sprawdzac ceny biletow to proponuje stronke airclub.pl korzystaja z wyszukiwarki amadeusa przy rezerwacji biletow a to narazie najlepsza oferta biletow , na stronce almaturu tez ja widzialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...