Skocz do zawartości

odwołanie wizyty w ambasadzie!!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm!

chciałem sie zapytać czy zdarzyło sie komus ze ambasada przełozyla wizyte w sprawi wizy.

jade na W&T z biura almatur i miałem umówiną wizytye na 8 maja, tymczasem pani z biura Alamtur dzwoni mi dziasiaj (2 dni przed wizyta) i informuje mnie ze spotaknie zostało przełozone na 15 maja. Czy taka sytuacja jest mozliwa zeby to ambasada przełozyla wyjazd czy moze pani z almatura cos zamotała :evil:

za odpowiedzi z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a jedziesz z biura almatur z jakiego miasta??

ja jade z almatur z krakowa i do tej pory czekam na jakakolwiek informacje odnoscie wizyty u konsula i nic....ani widu ani słychu  :evil:  

cos oni kombinuja......

to ze nie masz wizyty to nie znaczy ze coś kombinują. Moze poprostu niemają jeszcze twojego DS-a. Niemożna niepodstawnie oskarzać ludzi!!!!

moze być przełożona wizyta, ważne ze wyznaczyli inny termin. niema co się przejmować i robić zamieszanie , dobrze bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie maja ds-a ale dziwne to bo wszyscy dawalismy razem dokumenty i jedni juz maja ds-y a inni nie. A denerwuje sie bo ilez mozna czekac..... :roll:

p.s. dlaczego sie tak oburzylas jak powiedzialam cos na almatur-masz tam jakies znajmosci 8) 8) czy co czy jak..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha bardzo smieszne!dzieki ze mi powiedzales bo nie wiedzialam....nie madruj jak masz juz wize w kieszeni!!
spokojnie nie denerwuj się tak, bo to jakoś mi do Ciebie nie pasuje, lecisz 13 czerwca, więc jest jeszcze sporo czasu, w tamtym roku też jechałem do BG i tak samo długo nie przychodził mój ds a znajomi już dawno byli po rozmowie, jechałem 16 czerwca a wizyta była jakoś 13-14 maja nie pamiętam dokładnie

@canona75 pierwsze słysze, żeby była przeniesiona rozmowa, więc nie za bardzo moge też powiedzieć czemu tak wyszło, szkoda tylko tych nerwów, bo pewnie miałeś już wszystko obcykane dojazd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie nie denerwuj się tak, bo to jakoś mi do Ciebie nie pasuje,

:oops: :oops: nie jestem nerwusem ale denerwuja mnie tacy malo wyrozumiali ludzie!! juz jestem grzeczna, cichutko :);)

p.s. dzieki za pocieszenie i wiare ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...