Skocz do zawartości

odwołanie wizyty w ambasadzie!!


Rekomendowane odpowiedzi

to ze nie masz wizyty to nie znaczy ze coś kombinują. Moze poprostu niemają jeszcze twojego DS-a. Niemożna niepodstawnie oskarzać ludzi!!!!

moze być przełożona wizyta, ważne ze wyznaczyli inny termin. niema co się przejmować i robić zamieszanie , dobrze bedzie

ds juz dawno podpisany i wszytki juz zaltwione z mojej strony, jak juz pisalem wczesniej mialem umowiona wizyte na 8 maja na 13:30 wiec cos mie sie jednak wydaje ze cos nie tak w biurze :), a co do przełozenia wizyty to ta date ktora mi podala czyli 15 maj mi nie pasuje bo walsnie przelozylem sobie egzamniz 8 maja na 15 i co teraz mam powiedziuec gosciowi u ktorego ledow co dalo sie przelozy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. dlaczego sie tak oburzylas jak powiedzialam cos na almatur-masz tam jakies znajmosci  8)  8) czy co czy jak..?

nie niemam zadnych znajomości w almaturze, i nigdy z ich biura nie kozystałam, ale nie lubie jak ktoś oskarża bez podstawnie jeśli sami nie jest zorientiowany co i jak (to, ze ty akurat nie masz DS to niemusi być wina almaturu- moze musza dokładniej sprawdzic twoje dokument albo pracodawce.). Współczuje ze tak długo czekałam, wierz mi wiem co to znaczy rok temu miałam wizyte w ambsadzie dopiero 6 czerwca a wylatywałam 10 czerwca. bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze nie masz wizyty to nie znaczy ze coś kombinują. Moze poprostu niemają jeszcze twojego DS-a. Niemożna niepodstawnie oskarzać ludzi!!!!

moze być przełożona wizyta, ważne ze wyznaczyli inny termin. niema co się przejmować i robić zamieszanie , dobrze bedzie

ds juz dawno podpisany i wszytki juz zaltwione z mojej strony, jak juz pisalem wczesniej mialem umowiona wizyte na 8 maja na 13:30 wiec cos mie sie jednak wydaje ze cos nie tak w biurze :), a co do przełozenia wizyty to ta date ktora mi podala czyli 15 maj mi nie pasuje bo walsnie przelozylem sobie egzamniz 8 maja na 15 i co teraz mam powiedziuec gosciowi u ktorego ledow co dalo sie przelozy ;)

moj cytat był do kikuni. rZeczywiście nie zaciekawa sytuacja z tym egzaminem. Ale wszystko da się zalatwić. Trzymam kciujki za egzamin i wizytę w Ambasadzie!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...