Skocz do zawartości

prawo jazdy w NY i na Florydzie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :) Mam parę pytań odnośnie prawa jazdy w Nowym Jorku oraz na Florydzie. Obecnie mam 17 i w czerwcu wybieram się do USA, gdzie planuję już zostać(ojciec ma GC)....

- Jak jest z prawem jazdy od 16 lat....podobno mozna jezdzic samochodem, a jak jest z motocyklami ?

- Jakie potrzebuję papiery żeby wyrobić sobie prawo jazdy? Na wizę turystyczną podobno nie idzie....a jak jest z wizą studencką lub osobami w trakcie sponsorowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)   Mam parę pytań odnośnie prawa jazdy w Nowym Jorku oraz na Florydzie. Obecnie mam 17 i w czerwcu wybieram się do USA, gdzie planuję już zostać(ojciec ma GC)....

- Jak jest z prawem jazdy od 16 lat....podobno mozna jezdzic samochodem, a jak jest z motocyklami ?

- Jakie potrzebuję papiery żeby wyrobić sobie prawo jazdy? Na wizę turystyczną podobno nie idzie....a jak jest z wizą studencką lub osobami w trakcie sponsorowania?

Na studenckiej mozesz, jesli jest wazna jest wydana na conajmniej rok i na I-94 masz wazny pobyc minimum 6 miechow. Wydadza Ci prawko do konca waznosci wizy. Bedziesz mial ograniczenia z jazda ponizej 18 roku zycia. Nie bedziesz mogl w niektorych dzielnicach i highwayach jezdzic samochodem oraz w niektorych godzinach bez opieki doroslego posiadacza prawa jazdy. Na turystycznej nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...