Skocz do zawartości

Go 2 USA czy ktos jechal lub jedzie z tego biura??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gdzie dokladnie jedziecie i jaka bedziecie miec prace? bo nas troche biuro wykiwalo obiecywalo prace a teraz tej pracy nie ma i mamy cos innego wybierac a za miesiac wyjazd generalnie bardzo wolno wszytsko zalatwiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko poszlo nadwyraz sprawnie, nawet moge powiedziec ze mamy u nich dlug wdziecznosci :). Na to ze Wam praca nie wyszla moglo wplynac wiele czynnikow i szczerze mowiac nie wydaje mi sie zeby biuro zawinilo, bo (przynajmniej w moim przypadku) wszystko jest zapiete na ostatni guzik. Ja jade do Davis w cali, bede malowal domy. Ptr - o ktorej masz jutro wizyte w ambasadzie? Tez o 13.30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze to nie wina biura ale troche pozno nas o tym powiadomili ze musimy zmieniac prace i to jeszcze za to zaplacic a tak w ogole to jak dlugo czekaliscie na rozmowe z konsulem i kiedy jedziecie do USA? zycze POWODZENIA w ambasadzie!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy gdzie mieliscie jechac? Spokojnie zdazycie, w podobnej sytuacji jest moja kolezanka i jej znajomi, ktora niedawno sie do nich zglosili. Tez jeszcze nie maja wybranego pracodawcy ale sa raczej optymistyczni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...