Skocz do zawartości

Go 2 USA czy ktos jechal lub jedzie z tego biura??


Rekomendowane odpowiedzi

Oni sami jeszcze nie wiedza :). Teraz czekaja az ich sponsor gdzies umiesci i jesli spodoba im sie to miejsce to uderzaja tam, a jak nie to wybieraja wariant bez zadnego pracodawcy (tak mi sie wydaje przynajmniej). Z tym ze oni byli juz w stanach rok temu i maja SSN. Duzo Was tam jedzie? :) Bo jak duza ekipa to moze byc problem Was razem gdzies umiescic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My czekalismy chyba niecale 2 tygodnie na wyznaczenie terminu w ambasadzie.

brg: i mamy ja tez jutro o 13:30 - zbiorka na Pieknej 12 w Wawie :-)

PS. A co do pracy, to dostalismy restauracje w Lake Placid, NY.

Bilet juz kupilismy na 17 czerwca - robota od 20.06.

Mam nadzieje, ze jutro bedzie DOBRZE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Też wybieram się na W&T z go2usa. Musze przyznać, że jak dla mnie ta firma

jest jak najbardziej w porządku. Pierwszy raz będę jechał na worka i jak na razie go2usa wywiązuje się ze wszystkich swoich zobowiązań.

Stwr a w twoim przypadku to wydaje mi się, że po prostu sponsor zawiódł (zdarza się).

ptr - też jadę do Lake Placid (20.06), czy nie będziesz pracować przypadkiem w pizzerii na Main Street?

Michał

p.s. do zobaczenia jutro o 13.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ze tez nikt z Was nie jedzie do Davis :). Jak na razie jade z kumplem, a im wiecej osob tym razniej :). Jak jedziecie jutro do wawy? Jak samochodem to moze macie pomysl jak dojechac do ambasady? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal: prace tez mamy na Main Street, ale chyba w innym miejscu - lokal nazywa sie Fireside Steakhouse (dokladnie przy 229 Main Street).

Dobra, czas spac, bo po 4 rano pobudka i na pociag - w moim przypadku dojazd ze Szczecina :? kawal drogi, ale coz trzeba jechac!

Powodzenia jutro!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

od strony organizacyjnej nie mozna wszystko dobrze. Jedyny poslizg byl przed spotkaniem w ambasadzie, "ich" czlowiek spoznil sie 15 min, i to tyle. Sponsor tez wywiazuje sie dobrze ze swoich powinnosci. Bilet mozesz sobie kupic sam, mozesz tez poprosic biuro, oni znajda Ci kilka ofert i sobie wybierzesz, bez prowizji :lol:. A mozesz powiedziec co to za oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...