Skocz do zawartości

dzis dostałem Ds i ...:/


Rekomendowane odpowiedzi

[beeep] przepraszam za wyrazenie dzis dostalem DS tylko jest jeden problem tylko na 3 miesiace tak jak mialem w kontrakcie a caly czas myslalem ze wazna jest tylko data rozpoczecia pracy a pozniej moge zostac sobie 4 miechy prace koncze 15 wrzesnia a 23 pazdzirnika wzialem sobie bilet wiec jest ciekawie heheh nie wiem co teraz robic bo 2 ds juz nie zdaze otrzymac a biletu nie chce przekladac bo planowalem spedzic tam ponad 4 miechy ale coz cos trzeba wybrac...:////////////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nie wiedzieć czemu DSa od 12 czerwca (czyli tak jak chciałam) do...7 października :?

5 dni to może nie jest kolosalna różnica ale jednak nie rozumiem czemu taka dziwna data a nie tak jak powinno być równe 4 miesiące od daty rozpoczęcia :?:

Poza tym nie ma na DSie mojego 2giego imienia, mam nadzieję że nie będę miała przez to problemu.

Nawet nie miałam szansy zwrócić się do nikogo z biura z tymi błędami w faormularzu, bo DS dostałam do przeczytania dopiero w ambasadzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zasady ze DS powinno byc na rowne 4 miesiace tylko chodzi o to ze nie powinno przekraczac 4 miesiecy( chyba). ja w zeszlym roku mialam od 7. 06 - 26.09 wiec wszystko jest ok. ja w tym roku mam DS do 30.09 a umowe o prace do 21.09 , chyba dziwne bo najczesciej daty sa zgodne z umowa ale oczywiscie nie narzekam :):D:D

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałam, że chciałabym na równe 4 miesiące, od 12.06 do 12.10, a umowy nie mam wcale, bo jadę na opcję bez pracodawcy. W ubiegłym roku miałam umowę od 20 czerwca do 20 września a DSa wystawili mi od 19 czerwca do 19 pażdziernika.

No ale nie czepiam się, i tak pewnie bym nie pracowała do 12, byle tylko z tym brakiem imienia nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece 12.czerwca i DSa wystawili mi tez tylko do 30.wrzesnia (bo do tej daty mam oferte pracy) - jakbym wiedziala,ze tak wystawia, to bym poprosila pracodawce o wpisanie,ze mnie zatrudni np.do 12.pazdziernika. A co jeszcze [beeep] to to, ze DSa dostalam od 15.czerwca, bo tak wpisalam w aplikacji,ze od tej daty przepisowo zaczynaja sie wakacje na mojej uczelni. CCUSA ma jakies dziwne zasady, z Columbusem mialam zdecydowanie mniej (a wlasciwie zadnych) problemow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...