Skocz do zawartości

dzis dostałem Ds i ...:/


Rekomendowane odpowiedzi

koles na orientation z ema mowil ze teraz ds'y beda tylko do konca wrzesnia, bo do wtedy trwaja wakacje na uczelniach, ponoc to calkiem nowy przepis.

W to co mowia ludzie z emakopolu to ja osobiscie nie wierze...ale cos z tymi datami dsow jest, bo ja mam chyba 12.06 - 09.10...

Isza czy organizacja jest CIEE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec sprawa wyglada tak ze na aplikacjji o Ds wpisalem rowne 4 miechy czyli od 10 czerwca bo wtedy zaczynam prace do 10 pazdziernika na kontrakcie jednak mialem 15 wrzesien i to mi wszytko ze tak powiem z[beeep]alo o 1 miesiac pracy i troche kaski.drugiego ds juz nie zdaze wyrobic a pozatym w pracy musze byc do 15 czerwca i tak sie to wszytsko zamyka.

pozatym odradzam campus travel w krakowie bo sa tam 2 nowe panny ktore nie wiedza NIC ,Nic NIc nie wiem skad je wzieli...ale coz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles na orientation z ema mowil ze teraz ds'y beda tylko do konca wrzesnia, bo do wtedy trwaja wakacje na uczelniach, ponoc to calkiem nowy przepis.

W to co mowia ludzie z emakopolu to ja osobiscie nie wierze...ale cos z tymi datami dsow jest, bo ja mam chyba 12.06 - 09.10...

Isza czy organizacja jest CIEE?

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...der=asc&start=0

cos tam bylo na temat nowego pomyslu w temacie waznosci DSa tylko do konca wakacji. to nie wymysl jednego biura.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie wszytsko wyszło nieładnie a rok temu niby pozwolnei mialem do 10 pazdziernika lae tal napradwe nie pracowalem tego ost miecha w mojej macierzystej pracy i wogole nie wiedzialem ze ds dostaje sie tak jak w kontrakcie a nie tak jak w aplikacji...[beeep]!!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem ze nie ma opcji bez pracodawcy...tzn jest opcja Self chyba i ja z niej skozystalem tzn pracodawce sam sobie załatwiłem ale myslałem zze umowe musisz zawsze miec...

Jest taka opcja, podobno pojawiła się już w ubiegłym roku ale ja ją zauwazyłam dopiero w tym. Nie wszystkie organizacje sponsorujące dają taka mozliwość. Jedziesz bez pracodawcy, na miejscu szukasz sobie pracy i zgłaszasz znalezionego pracodawcę do organizacji sponsorującej, która musi go zatwierdzić. Na znalezienie roborty masz około 20 dni. Jak nie znajdziesz, to organizacja Ci coś przydziela w okolicy i nie możesz odmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...