Skocz do zawartości

Orietation meeting


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie dzisiaj dostałem meila o jakims spotkaniu Orientation meeting:

17 maja w Krakowie

Warszawa 14 maja

Poznaniu 19 maja

Gdansku 21 maja

Może ktoś się orientuje co to takiego i czy trzeba tam byc , moze to strata czasu aby dojechac itd dodatkowe koszty prosze o komentarze pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jest szkolenie przeprowadzane przez tą amerykańską fundacje CIEE, ktora jest organizatorem wyjazdu. Obecnosc jest na tym obowiazkowa, ale nie wiem jakie moga byc konsekwencje nie stawienia sie na takim spotkaniu. Z tego co sie dowiedzialem to nic ciekawego ani nowego sie tam nie dowiemy, no ale trzeba raczej pojechac. Jedziesz z BTC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Almaturu mam do Krakowa Jechać ale troche głupota bo w Poniedziałek mam do konsula jechać do Krakowa a potem w Srode znów do krakowa a z Częstochowy kawałek bez sensu to ;-) tym bardziej że teraz zaliczenia należy zbierać i egzaminy ........ ach komplikuja życie pierdołami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Almaturu mam do Krakowa Jechać ale troche głupota bo w Poniedziałek mam do konsula jechać do Krakowa  a potem w Srode znów do krakowa a z Częstochowy kawałek bez sensu to ;-) tym bardziej że teraz zaliczenia należy zbierać i egzaminy ........ ach komplikuja życie pierdołami :lol:

witam!

ja tez mam ten sam problem jestem tez z czestochowy (almatur) i mam konsula w poniedzialek a w srode to spodkanie ze sponsorem, niestety mam egzamin i zalke w srode dlatego w niedziele mam zamiar wybrac sie do warszawy. ale slyszlem ze musisz byc na tym spotkaniu wiec nie da sie nic zrobic :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez to dostalam i powiem, ze srednio mi ten termin pasuje (kolos zaliczeniowy+ obowiazkowe konsultacje projektow)

Kurcze i znowu bedzie trzeba kombinowac;>

Mam pytanie mnie mowili (wrecz prawie zapewniali) ze Orientation Meeting bedzie najprawdopodobniej w weekend. Wam tez tak mowili? Jak bylo w poprzednich latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dal tych ktorzy jade do USA nie po raz pierwszy(mysle tutaj o organizacjii sponsorskiej CIEE-nie wiem jak to jest z innymi) jest mozliwosc odbycia orientation meeting przez internet.Jade z BTC,choc na pocztku zaznaczyłem ze zjawie sie w Krakowie to zadzwoniłem tam i spokojnie moge zrobic je przez internet.na szczescie.dla kogos kto mieszka 3 godz drogi od Krakowa godz 9 rano to jakas paranoja.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...